[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Piwo Lech reklamowane jako „źródło lechend” (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nir

Piwo Lech reklamowane jako „źródło lechend” (wideo)

Nir Śro Mar 11, 2020 7:45 pm

Super reklama pokazuje że tzw piwo można wypis jedynie zamrożone bo nie czuć smaku
Awatar użytkownika
irlandczyk

Re: Piwo Lech reklamowane jako „źródło lechend” (wideo)

irlandczyk Śro Mar 11, 2020 8:22 pm

mega droga superprodukcja dla marki piwa która ledwie się sprzedaje... budżety są tłuste w tej Kompanii ;-)
Awatar użytkownika
mike

mike Śro Mar 11, 2020 8:50 pm

Lech to nie piwo, a fabryczny napój piwopodobny o smaku identycznym ze smakiem piwa.
Awatar użytkownika
xxx

xxx Czw Mar 12, 2020 1:09 am

Tak głupiej reklamy dawno nie widziałem. Wcale nie zachęca do kupna piwa a wręcz zniechęca. W reklamie tej pojawia się postać śpiewająca w kapelusz prawie tak samo ubrana jak występująca postać również śpiewająca na peronie w reklamie innego piwa. Trąci to naruszeniem praw autorskich.
Awatar użytkownika
yyy

yyy Czw Mar 12, 2020 1:06 pm

"xxx" napisał(a): Tak głupiej reklamy dawno nie widziałem. Wcale nie zachęca do kupna piwa a wręcz zniechęca. W reklamie tej pojawia się postać śpiewająca w kapelusz prawie tak samo ubrana jak występująca postać również śpiewająca na peronie w reklamie innego piwa. Trąci to naruszeniem praw autorskich.

ke?
Awatar użytkownika
Spigi 75

Spigi 75 Pon Mar 16, 2020 10:44 pm

Pierwsza reklama czegokolwiek która mi się spodobała i wpada w ucho, a reklamy zazwyczaj przelanczam
Awatar użytkownika
Voodoo

Voodoo Czw Kwi 02, 2020 11:31 am

Plagiat piosenki Camouflage
Awatar użytkownika
Joca

Joca Pią Kwi 03, 2020 9:33 pm

Totalne dno. Najgłupsza i najbardziej infantylna reklama że wszystkich jakie obecnie puszczają. Jakiś pseudo grajek na modłę średniowieczną sprzedaje głupawy tekst z jeszcze bardziej żenującą wizualizacją. Są pewne granice robienia ludziom rozcieńczonego piwa z mózgu! Zmieńcie agencję bo tego się oglądać nie da! Ja w każdym razie przełączam kanał gdy to reklamowe nieszczęście widzę
Awatar użytkownika
TYLKO NIE LECH

TYLKO NIE LECH Pią Kwi 03, 2020 11:03 pm

zwłaszcza po tak durnej zdziecinniałej reklamie!
Awatar użytkownika
bolo

bolo Pią Kwi 03, 2020 11:50 pm

co za ........ tą reklamę wymyślił , a do tego jest natrętna , te siki to też mają wiele do życzenia . pozdrawiam i mam nadzieję że znikniecie jeszcze w tym roku
Awatar użytkownika
Artur

Artur Śro Kwi 08, 2020 9:12 am

"Spigi 75" napisał(a): Pierwsza reklama czegokolwiek która mi się spodobała i wpada w ucho, a reklamy zazwyczaj przelanczam

"przelanczam" ???? hm..,jaka ortografia taki i gust!
Awatar użytkownika
Xxx

Xxx Wto Kwi 28, 2020 9:46 pm

Wszyscy maja brody w tym klipie, odrzuca od tego piwa
Awatar użytkownika
true

true Nie Maj 03, 2020 8:45 pm

Reklama szybko wspięła się u mnie pozycję lidera "najbardziej wkur..jących reklam ever". Chyba zdetronizuje "meeeediaexpert włączamy niskeee ceeenyyy". A tego sikacza i tak nie pijam.
Awatar użytkownika
Babcia

Babcia Śro Maj 13, 2020 9:11 pm

Głupia reklama bez polotu.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości