WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Mr

„Plan lekcji” z Piotrem Witkowskim wylądował na Netfliksie. Recenzja polskiej nowości filmowej na platformie

Mr Nie Lis 27, 2022 10:58 am

Oglądałem. Film klasy Z.
Awatar użytkownika
Zocha

Re: „Plan lekcji” z Piotrem Witkowskim wylądował na Netfliksie. Recenzja polskiej nowości filmowej na platformie

Zocha Nie Lis 27, 2022 11:55 am

Algorytm dobrego scenariusza Ci nie napisze.... Wiekszosc produkcji Netflixa, ktore nie sa w pelni autorskimi projektami, jak np. "Wielka woda", to straszna sieczka, ktora trudno strawic... taka jest prawda
Awatar użytkownika
Seba

Re: „Plan lekcji” z Piotrem Witkowskim wylądował na Netfliksie. Recenzja polskiej nowości filmowej na platformie

Seba Nie Lis 27, 2022 12:24 pm

Ile Netflix płaci za te laurki?
Jakoś o innych platformach czy też kanałach NTC cisza... nic ciekawego nie pokazują?
Awatar użytkownika
Tewupe

Tewupe Nie Lis 27, 2022 12:24 pm

Chciałem wczoraj pooglądać coś polskiego. Ale tego filmu nie da się oglądać. Dla mnie takie same dno jak Kogel mogel4
Awatar użytkownika
Romero

Romero Nie Lis 27, 2022 3:00 pm

Ogladalem. Straszna kalka innych już filmów, sceny walki pozorowane że aż śmiech na sali. Film klasy B
Awatar użytkownika
Halsky

Halsky Pon Lis 28, 2022 12:09 am

Nie podołałem. Po kolejnej scenie mordobicia/ wyłączyłem. Jak zwykle jeden bluzg.
Awatar użytkownika
Juzeff

Juzeff Pon Lis 28, 2022 1:30 am

..straszny szyt ... iestety.
Awatar użytkownika
Maks

Maks Pon Lis 28, 2022 11:47 am

Oczywiście że warto zobaczyć, to jest rozrywka klasy B, i chyba tym miała być, więc jest ok. Nie ma co oceniać tego filmu jak dzieła. Ale osobiście przyznaje ze to jest dobrze zrobione.
Awatar użytkownika
Mmarcelo

Mmarcelo Pon Lis 28, 2022 10:17 pm

dawno takiego gówna nie oglądałem.
Awatar użytkownika
joebiden

joebiden Wto Lis 29, 2022 8:41 pm

Widać, że recenzje pisze kobieta
Awatar użytkownika
Lilka

Lilka Sob Gru 03, 2022 11:43 pm

Ten film to najbardziej denna produkcja, jaką obejrzalam w życiu. Absolutne zero sensu i logiki! Z całych sil nie polecam!
Awatar użytkownika
Ka

Ka Wto Sty 03, 2023 9:36 am

Film niedobry, głupi, przewidywalny, nudny, żenujący, miałki - szkoda czasu
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość