WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
pepe

Play największym przegranym w przenoszeniu numerów w I kwartale. Prawie 430 tys. użytkowników zmieniło sieć

pepe Pon Kwi 08, 2019 6:30 pm

Zdaje się, że wszyscy co się nabrali na przedświąteczne Playowe promocje, teraz uciekli....
Awatar użytkownika
seba

Re: Play największym przegranym w przenoszeniu numerów w I kwartale. Prawie 430 tys. użytkowników zmieniło sieć

seba Pon Kwi 08, 2019 6:40 pm

"pepe" napisał(a): Zdaje się, że wszyscy co się nabrali na przedświąteczne Playowe promocje, teraz uciekli....

Do Premium i Plusa;-P
Awatar użytkownika
rolnik

Re: Play największym przegranym w przenoszeniu numerów w I kwartale. Prawie 430 tys. użytkowników zmieniło sieć

rolnik Pon Kwi 08, 2019 7:55 pm

i po żniwach, pokłosie 5Gready, każdy wie
Awatar użytkownika
walter

walter Wto Kwi 09, 2019 5:16 am

Jeszcze 4 miesiace i rowniez numer z PLAY zostaje przeniesiony do innej sieci. Oferta dla stalego klienta drozsza niz dla nowego.
Awatar użytkownika
kaja

kaja Wto Kwi 09, 2019 5:17 am

Play bez zasięgu! Gdzie człowiek się ie odwróci tam brak kresek. Ko ale jak się inwestuje w celebrytów a nie w nadajniki to lepiej nie będzie.
Awatar użytkownika
marketer

marketer Wto Kwi 09, 2019 5:17 am

Byłem w play kilka lat, zasięg w mieście ok, poza miastem w zasadzie fatalnie, choć czasami średnio. Aczkolwiek nie z tego powodu głównie odszedłem, nie potrafili zadbać o klienta - mam na myśli dział reklamacji. Roaming EU również słaby, a oferta by mnie zatrzymać była gorsza niż dla nowego klienta u konkurencji. Natomiast dzisiejsze kłamstwo pod tytułem "5G ready w play" to brak szacunku dla klienta.
Awatar użytkownika
mochał daniluk

mochał daniluk Wto Kwi 09, 2019 5:17 am

Czemu mnie to nie dziwi? W kinie oglądam reklamę ściemniackiego 5g z uśmiechniętymi facjatami celebrytów a mi sieć play nie może maila 50kb ściągnąć. Takiego, co powinienem był przeczytać i odpowiedzieć. Dziadostwo
Awatar użytkownika
ddb

ddb Wto Kwi 09, 2019 5:21 am

5G READY 🤣
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Wto Kwi 09, 2019 12:22 pm

Tu chyba chodzi o to, że coraz mniej Polaków jest Januszami i Grażynami i nie chcą mieć abonamentu, wybierają tańsze rozwiązanie na kartę, a telefon w sklepie. Poza tym na kartę jest taniej, bez zobowiązań i większy pakiet internetowy, wszystko za darmo. A korpo musi się starać, bo jak nie to możesz w każdej chwili się przenieść. I Polacy coraz bardziej kierują się zdrowym rozsądkiem a nie emocjami.
Awatar użytkownika
dontsay

dontsay Wto Kwi 09, 2019 12:25 pm

...Nie dodało komentarza...
Ludzie w Polsce nie są aż tak głupi. Play od zawsze miało w zamiarze kręcić i motać. Zaczęli od tego, że mają swoją infrastrukture, super zasięg, net, przeszli przez wyniki speedtest.pl, a na koniec dowalili 5G Ready..Wszystko bujda i całe szczęscie my to widzimy.
Awatar użytkownika
digi

digi Czw Kwi 25, 2019 8:36 pm

za to do a2mobile chyba sporo przechodzi co?
Awatar użytkownika
vasabi

vasabi Pią Kwi 26, 2019 12:35 am

"digi" napisał(a): za to do a2mobile chyba sporo przechodzi co?
no jak teraz na start dają wszystko za 10 zł...?
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość