WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
T mobile

Play: Obsługa Klienta przez 24 godziny

T mobile Pią Kwi 24, 2015 11:07 pm

I na prośbę klienta by nie przedłużali umowy karzą go karą dodatkowej raty. Pierwszy raz spotkałam się z arogancją konsultantki która idiociła się jak aktorka z TV na reklamie PLAY oraz konsultantem wycofującym się na zaplecze bo zabrakło mu odwagi by przyznać się do braku wiedzy narażając klienta na stratę.
Awatar użytkownika
marcin

Re: Play: Obsługa Klienta przez 24 godziny

marcin Nie Sty 22, 2017 7:51 pm

Mam pytanie
Awatar użytkownika
Cała Prawda o Play

Cała Prawda o Play Śro Sty 17, 2018 4:08 pm

Na stronie internetowej wyraziłam swoją opinię o Internecie w Play. Była, zgodnie z tym, czego doświadczyłam, negatywna. Następnego dnia, mimo iż nie zużyłam całego pakietu, Internet został wyłączony. I tak działał bardzo kiepsko, ale poniesione koszty nie zostały mi zwrócone. Przestrzegam: nie przechodźcie do Play! Tam oszukują, a na dodatek są mściwi. Teraz korzystam z Internetu Plusa. O niebo lepszy!!!!!!
Awatar użytkownika
nxk

nxk Sob Lut 17, 2018 11:47 pm

Gdzie w umowie znajde login i hasło do telewizji PLAY NOW??
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Awatar użytkownika
kris

kris Pon Lut 19, 2018 9:25 pm

departament obsługi klienta kpina z klienta, mimo kilku reklamacji odpowiedź zostaje powielona, zero jakiejkolwiek reakcji na zgłoszenie cóż pozostaje chyba już tylko droga sądowa, czy ktoś mógłby skutecznie pomóc? rzecznik praw konsumenta czy od razu do sądu?
Awatar użytkownika
angelika

angelika Śro Mar 07, 2018 5:38 pm

Przepraszam mam takie pytanie. Jestem w playu od kilku lat i od pewnego czasu dzwoni do mn "obsługa klijenta" odbieram i nic nie słychać i to już od kilkunastu razy to po pewnym czasie jest wkurzające albo raz tylko chyba był bot....
Awatar użytkownika
zoli

zoli Pią Kwi 27, 2018 11:53 am

konsultanci za marne grosze siedzą na infolinii 24 godziny na dobe............
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Śro Cze 06, 2018 12:35 pm

Sieć daremna, nigdy nie ma zasięgu, co chwile przerywa połączenie a rozmowa w samochodzie to już całkiem odpada, w domu muszę mieć włączone nadajniki t-mobile bo w innym przypadku cały czas loguje na nadajniki play i brak zasięgu, masakra jakaś. Dodam że mieszkam w Krakowie, internet LTE w play to również nieporozumienie, jedyny pozytyw to niskie rachunki ale lepiej płacić więcej i korzystać niż się denerwować na wieczny brak zasięgu i wolny internet.
Awatar użytkownika
Mariusz

Mariusz Sob Sie 04, 2018 12:34 pm

Ja się pytam dlaczego mój numer jest ba czarnej liście
Awatar użytkownika
zygi 577757242

zygi 577757242 Sob Lis 03, 2018 6:20 pm

proszę przedłużyć na rok.... mój play.... hej
Awatar użytkownika
Danuta

Danuta Śro Lis 14, 2018 1:42 pm

obsługa kienta 24h a dodzwonić się do was nie można
Awatar użytkownika
MAREK

MAREK Nie Sty 20, 2019 9:41 pm

NIE NORMALNA SIEC.DZWONIAC DO PLAY KOMUNIKAT,ZE ABONENT NIE ODBIERA ROZMOW PRZYCHODZACYCH.TO JEST INFOLINIA?TO JEST FIRMA KOGUCIK WYLUDZAJACA PIENIADZE.
Awatar użytkownika
maciej czarnecki

maciej czarnecki Czw Lut 28, 2019 1:05 pm

potrzebuję nowy telefon w przystępnej ofercie , może być na umowę jestem starym klientem 698 358 698
Awatar użytkownika
Marc

Marc Czw Kwi 18, 2019 12:02 pm

Od ponad 30 godzin siadlo mi wszystko rozmowy I smy i internet. Jestem aktualnie w Niemczch moj numer 605496643
Awatar użytkownika
ula

ula Pon Maj 20, 2019 5:43 pm

Mam internet za 19,99 i płacę regularnie nie wiem dlaczego od 3 miesięcy dostaję SmSa ze mam dopłacić 2 zł nikt mnie nie informował że podwyższona została opłata za internet to jest zwykłe naciąganie klienta
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości