WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
G33

Re: Play promuje internet mobilny LTE Advanced pod marką 5G Ready. Rzecznik Orange: to ściema roku (wideo)

G33 Pon Mar 04, 2019 3:13 pm

A ja u siebie mam najwiekszy zasięg internetu bo aż H+ I to u mnie nadają wszystkie sieci ja się pytam gdzie te LTE jest
Awatar użytkownika
tobiasz

Re: Play promuje internet mobilny LTE Advanced pod marką 5G Ready. Rzecznik Orange: to ściema roku (wideo)

tobiasz Pon Mar 04, 2019 6:22 pm

Wszyscy próbują robić sobie reklamę na 5G, a ja czekam aż w kocu sieć pojawi się u nas. To będzie przełom pod wieloma względami.
Awatar użytkownika
surreality_show

surreality_show Wto Mar 05, 2019 12:53 am

5G Ready brzmi jak echo przeszłości pt HD Ready
Awatar użytkownika
Matys

Matys Wto Mar 05, 2019 8:40 pm

Ojej, już się po prostu nie mogą 5G doczekać.
Awatar użytkownika
khehe

khehe Wto Mar 05, 2019 8:44 pm

"Głęboka Myśl" napisał(a): 5G Polska królikiem doświadczlnym Europy. Damy radę najdroższy przywódco...
Szkoda tylko, że zanim do Polski wejdzie 5G to już będzie śmigać w wielu innych krajach, także coś Ci się nie zgadza.
Awatar użytkownika
erer

erer Śro Mar 06, 2019 6:57 pm

Sieci komórkowe zawsze będą próbowały ugrać coś marketingowo na nowych rozwiązaniach. Tym bardziej że 5G będzie kamieniem milowym w technologii.
Awatar użytkownika
erka

erka Czw Mar 07, 2019 12:29 pm

Nowe technologie zawsze podnosza komfort życia i ułatwiają wiele spraw. Z 5G będzie pewnie tak samo.
Awatar użytkownika
Polak

Polak Pią Mar 08, 2019 12:48 am

LTE Advance już jest w Orange ale sądzę, że Orange wali ściemę,że to 5g by od nich nie odeszli.
Awatar użytkownika
iam

iam Nie Mar 10, 2019 11:30 am

Jak wejdzie prawdziwe 5G to na pewno każdy odczuje różnicę w prędkości. Trzeba jeszcze trzeba będzie na to chwilę poczekać, aż chociaż 5G będzie dostępne w największych miastach w Polsce.
Awatar użytkownika
alojz

alojz Śro Mar 13, 2019 11:50 am

Póki co wystarczy mi to co jest, poza tym to myslę nad czym niezobowiązującym jak a2mibile.
Awatar użytkownika
blork

blork Pon Mar 18, 2019 7:30 pm

"alojz" napisał(a): Póki co wystarczy mi to co jest, poza tym to myslę nad czym niezobowiązującym jak a2mibile.
No zawsze jeden numer warto mieć w innej sieci, chociażby dla porównania i przetestowania czegoś nowego.
Awatar użytkownika
morko

morko Śro Mar 20, 2019 8:47 pm

A jak jest z LTE w A2mobile i czy dalej jest nieograniczony dostęp do facebooka?
Awatar użytkownika
darkl

darkl Pią Mar 22, 2019 9:29 pm

"blork" napisał(a):
"alojz" napisał(a): Póki co wystarczy mi to co jest, poza tym to myslę nad czym niezobowiązującym jak a2mibile.
No zawsze jeden numer warto mieć w innej sieci, chociażby dla porównania i przetestowania czegoś nowego.
Tez o tym myślałem, bo jak maja za 10 zł to chyba taniej nigdzie nie ma.
Awatar użytkownika
Troll_Master

Troll_Master Wto Mar 26, 2019 12:27 am

"Walczymy o klienta jakością sieci i inwestycjami, a nie kampaniami marketingowymi - podkreślił Jabczyński."
Ta... jasne... wszędzie reklamuje się Orange jako najlepszy dostawca internetu i że jest 1 w rankingu dostawców internetu a nawet światłowodu nie okabluje w domach jednorodzinnych które stoją tuż przy blokach ale wsie poza miastem już tak logic?
Mam od nich internet ADSL i te ich routery śmiech na sali... do 80 Mb/s transfer w umowie w rzeczywistości? 45 Mb/s max, zacinający się na sam początek YouTube i co każdy filmik zmniejsza automatycznie na najniższe pixele i to się dzieje na kablu Ethernet i będąc na Wi-fi nawet blisko routera... gdybym tylko mógł zmienić operatora który mi da rzeczywiście te 80 Mb/s a nawet 100 Mb/s a przesył transferu 50 Mb/s chociaż i ludzkie pingi w grach na zagranicznych serwerach a nie 60+ bym brał.
Nawet Orange nie kwapi się już dawania nowych modeli routerów stałym klientom, jak ci się zepsuje to ci wtedy wymienią, chyba że trafi się na fajną osobę tam pracującą która mimo to pomoże załatwić nowy model tylko co z tego jak i przejście z Orange Funbox na Orange FunBox 2.0 dało tylko tyle że mam o 1,5 Mb/s więcej na pobieraniu a YouTube nadal się zacina :P
Awatar użytkownika
k.j.

k.j. Wto Kwi 09, 2019 2:35 pm

Takie przepychanki o nazewnictwo są śmieszne, jakoś playowi nie pomogło zaklinanie rzeczywistości, ale reszta też nie jest bez winy, wkurzają się, że play pierwszy wyrwał z 5G
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość