WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Adamo023

Play z 13,5 mln klientów i 1,41 mld zł zysku EBITDA przy 5,1 mld zł wpływów

Adamo023 Wto Lis 24, 2015 1:54 pm

No już ma o jednego mniej, bo zmieniłem. Dziadostwo takie, że szok. Ciągły brak zasięgu, ciągle ludzie się nie mogli do mnie dodzwonić, problemy z Internetem... jednym słowem - szajs.
Awatar użytkownika
Fazi

Re: Play z 13,5 mln klientów i 1,41 mld zł zysku EBITDA przy 5,1 mld zł wpływów

Fazi Wto Lis 24, 2015 3:31 pm

I moje 30zł za internet...
Awatar użytkownika
tom

tom Wto Lis 24, 2015 5:31 pm

"Adamo023" napisał(a): No już ma o jednego mniej, bo zmieniłem. Dziadostwo takie, że szok. Ciągły brak zasięgu, ciągle ludzie się nie mogli do mnie dodzwonić, problemy z Internetem... jednym słowem - szajs.

Jak się nie potrafi ustawić telefonu albo korzysta się z antycznych modeli to tak jest :D
Jak można nie łapać zasięgu w sytuacji kiedy telefon łączy się z nadajnikami jednego z 4 operatorów ?
Awatar użytkownika
Adamo023

Adamo023 Wto Lis 24, 2015 8:21 pm

@tom - widać można. Wszystko ustawione jak należy według tego co operator twierdził. Model Sony Xperia Arc S. I co zatkało kakao?
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Wto Lis 24, 2015 10:33 pm

Przechodź do Plusa, tam nie ma problemów z zasięgiem i tak dalej. No i na święta jest bardzo dobra oferta abonamentowa ze sprzętem i z netem. Polecam.
Awatar użytkownika
pe

pe Wto Lis 24, 2015 11:23 pm

"Adamo023" napisał(a): No już ma o jednego mniej, bo zmieniłem. Dziadostwo takie, że szok. Ciągły brak zasięgu, ciągle ludzie się nie mogli do mnie dodzwonić, problemy z Internetem... jednym słowem - szajs.

Nooo to chłopie się pokazałeś - pewnie biznes im się teraz załamie..
Awatar użytkownika
hmm

hmm Czw Lis 26, 2015 10:53 pm

Z internetem to może być różnie. Co prawda do największego zasięgu jaki oferuje Plus "trochę" im brakuje, ale i tak zrobili spory postęp w tym roku.
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Pią Lis 27, 2015 4:50 pm

Zrobić - zrobili. Ale jak trafnie zauważyłeś, wciąż im do Plusa sporo brakuje. Plus ma 91%, czyli o 13% zasięg większy. Różnie to w różnych rejonach kraju wygląda, to oczywiste, ale jak net ma być mobilny, to na ten moment tylko Plus.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości