[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Player.pl całkowicie płatny, TVN stawia na subskrypcje kosztem zasięgów reklamowych

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nicki25

Re: Player.pl całkowicie płatny, TVN stawia na subskrypcje kosztem zasięgów reklamowych

Nicki25 Wto Lut 16, 2021 8:10 am

4 złote to nie majątek.Już dla samej Chylki się opłata
Awatar użytkownika
M

Re: Player.pl całkowicie płatny, TVN stawia na subskrypcje kosztem zasięgów reklamowych

M Wto Lut 16, 2021 8:27 am

To sobie w stopę strzelili i ubędzie im użytkowników bo nikt nie będzie za reklamy dodatkowo płacił. Myślą że ktoś głupi jest więcej stracą na tym niż zyskają.
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Lut 16, 2021 8:41 am

Właśnie wchodzę i wyskakuje 7,50zł. Reklamy można spokojnie ominąć w łatwy sposób ale opłaty już nie.
Awatar użytkownika
taka_prawda

taka_prawda Wto Lut 16, 2021 9:11 am

Amerykanie to chyba w końcu wywiozą Miszczaka na taczce...
Awatar użytkownika
ron

ron Wto Lut 16, 2021 9:24 am

Cena promocyjna: 4zł za pierwsze 30dni, następnie 8zł za każde kolejne 30 dni.
Cena regularna pakietu: 15zł za 30 dni
Awatar użytkownika
XDDDDDDD

XDDDDDDD Wto Lut 16, 2021 9:35 am

No i mamy wolne media w postaci płatnego playera xD
Awatar użytkownika
M

M Wto Lut 16, 2021 9:47 am

4 zł za możliwość oglądania reklam? Powodzenia
Awatar użytkownika
Tomeko

Tomeko Wto Lut 16, 2021 9:51 am

A na TVP VOD mnóstwo filmów i seriali bez opłaty również niektóre materiały BBC :-)
Awatar użytkownika
yre

yre Wto Lut 16, 2021 9:57 am

"M" napisał(a): To sobie w stopę strzelili i ubędzie im użytkowników bo nikt nie będzie za reklamy dodatkowo płacił. Myślą że ktoś głupi jest więcej stracą na tym niż zyskają.

Pożyjemy, zobaczymy :)
Awatar użytkownika
Krakers

Krakers Wto Lut 16, 2021 9:59 am

Zastanawiam się kto zatrudnia takich imbecyli na stanowiskach specjalistów od reklamy. Przecież czym bardziej nas konsumentów atakują nachalnymi reklamami tym bardziej odpychające są te produkty które reklamują. Przynajmniej na mnie tak to działa. Jak widzę tysiąc któryś raz reklamę jakiegoś produktu to mnie z nerwów ponosi i nigdy nawet nie chce wejść do tego sklepu aby to G...o kupić. A w takim przypadku reklama staje się antyreklamą z powodu głupoty i pazerności reklamodawców!
Awatar użytkownika
Nie ma nadziei dla tego kraju

Nie ma nadziei dla tego kraju Wto Lut 16, 2021 10:03 am

"XDDDDDDD" napisał(a): No i mamy wolne media w postaci płatnego playera xD

A dlaczego niby treści w necie mają być darmowe? W Polsce jak zwykle, wszystko ma być za darmo, tylko ja mam dobrze zarabiać. Buractwo jak zwykle ma problem z zapłaceniem 4 zeta za dostęp, ale już 70 mln wydanych na wybory, których nie było nie bolą.
Awatar użytkownika
michael112

michael112 Wto Lut 16, 2021 10:25 am

"Nie ma nadziei dla tego kraju" napisał(a):
"XDDDDDDD" napisał(a): No i mamy wolne media w postaci płatnego playera xD

A dlaczego niby treści w necie mają być darmowe? W Polsce jak zwykle, wszystko ma być za darmo, tylko ja mam dobrze zarabiać. Buractwo jak zwykle ma problem z zapłaceniem 4 zeta za dostęp, ale już 70 mln wydanych na wybory, których nie było nie bolą.

Płacenie za pakiet z reklamami to chora rzecz.
I jeszcze jedno: teoretycznie reklamują że po zapłaceniu za pakiet bez reklam, można niektóre filmy pobierać. Tyle tylko że ja niczego takiego nie widzę. Jeśli to ma oznaczać tylko pobieranie na telefonie w postaci zakodowanej, to ja dziękuję za taką łaskę.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Wto Lut 16, 2021 11:37 am

O widzę że otyły antyszczepionkowiec ma u Was specjalne względy :D
Awatar użytkownika
Marcin91

Marcin91 Wto Lut 16, 2021 11:44 am

Pisanie ze od teraz treści z reklamami będą kosztowały 4 zł miesięcznie jest zwykłym wprowadzeniem w błąd ze strony playera. 4 zł kosztuje pierwszy miesiąc, natomiast regularna cena z reklamami wynosi 8 zł co jest zdecydowanie za wysoka cena. Kto będzie płacił za oglądanie reklam za 8 zł?
Awatar użytkownika
Marek_B

Marek_B Wto Lut 16, 2021 11:52 am

- Mamy pandemię, wszyscy od dłuższego czasu siedzimy w domach i dużo łatwiej jest nam, co widzę także po sobie, wydawać pieniądze na subskrypcje treści w internecie. Może to dobry moment na wprowadzenie takich opłat? - zastanawia się Marek Racławski. - Mówiło się o tym od dawna, żadne z dużych graczy wcześniej nie zdecydował się na taki ruch - dodaje.

heh i to jest moment, w którym widać jak odklejają się ludzie pracujący z domu, którym wydaje się, że wszyscy tak mają. Zanim zacznie się mówić o zwyczajach Polaków, warto sięgnąć po dostępne dane. A te mówią, że np. w grudniu pracę zdalną wykonywało raptem 5% Polaków. Do tego warto sprawdzić czy ludzie siedzą w ogóle w domach. Z tego co wiem latają po kraju aż miło. W mieście korki w drodze do pracy. A tu narracja, że siedzimy w domach...

Niby jak mają doradzać tacy ludzie, skoro żyją w jakiejś bańce stworzonej przez samych siebie?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 111 gości