WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mikołaj

Player.pl od razu udostępni dwa sezony serialu „Mój agent”. Premiera 25 grudnia

Mikołaj Wto Lis 29, 2022 3:10 pm

Jakoś czuję przez skórę, że szału nie będzie.
Awatar użytkownika
Aga

Re: Player.pl od razu udostępni dwa sezony serialu „Mój agent”. Premiera 25 grudnia

Aga Wto Lis 29, 2022 3:30 pm

Chętnie obejrzę! Fajna obsada, a wersja francuska jest świetna
Awatar użytkownika
troll

Re: Player.pl od razu udostępni dwa sezony serialu „Mój agent”. Premiera 25 grudnia

troll Wto Lis 29, 2022 5:08 pm

jeśli Chajdas wzięła przykłady z życia i współpracy ze swoją agentką, to może być niezła komedia
Awatar użytkownika
:))

:)) Wto Lis 29, 2022 7:32 pm

"troll" napisał(a): jeśli Chajdas wzięła przykłady z życia i współpracy ze swoją agentką, to może być niezła komedia
jakiś zorientowany troll z dużą ilością wolnego czasu?
Awatar użytkownika
ciekawy

ciekawy Wto Lis 29, 2022 7:59 pm

Zestaw gwiazd wygląda zachęcająco
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Wto Lis 29, 2022 8:01 pm

"ciekawy" napisał(a): Zestaw gwiazd wygląda zachęcająco
w przeciwieństwie do pracowników agencji (poza Ewą Szykulską-strzał w dziesiątke)
Awatar użytkownika
Jolka

Jolka Wto Gru 13, 2022 8:36 am

Wydaje mi się, że to może być fajne. Francuska wersja była bardzo udana, sporo humoru, a tutaj przecież będą gwiazdy, które dobrze znamy.
Awatar użytkownika
Zozol

Zozol Pon Gru 19, 2022 11:49 am

Ten TVN to wymyśli kiedykolwiek jakiś swój własny serial komediowy, czy będzie się wiecznie opierał o zachodnie produkcję?
Widziałem zajawki, narazie wygląda blado...
Awatar użytkownika
Bella1

Bella1 Czw Gru 22, 2022 10:51 pm

fajnie, wydaje mi się, że to będzie jazda bez trzymanki, w sumie zawsze mnie zastanawiało jak wygląda praca takiego agenta
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 10 gości