WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
O5

Player z mniejszą stratą do Disney+ i HBO Max, Prime Video przed Canal+ online

O5 Pią Paź 07, 2022 7:55 am

Mnie w Playerze denerwuje kiepska jakość techniczna (obraz, dźwięk) czy telewizji na żywo (TVN jest wyraźnie gorszej jakości niż z kablówki czy tvsat). Appka (szczególnie autorska kontrolka odtwarzacza) pozostawia wiele do życzenia.
Awatar użytkownika
Minus

Re: Player z mniejszą stratą do Disney+ i HBO Max, Prime Video przed Canal+ online

Minus Pią Paź 07, 2022 8:54 am

Niestety ake gilmy Disney z polskim dabbingiem bez opcji wyboru lektora to dramat albo opcja tylko dla dzieci. Nie da sie tego oglądać slyszac dxiecinne głosiki. Do bajek Ok ale nie do filmów
Awatar użytkownika
ll

Re: Player z mniejszą stratą do Disney+ i HBO Max, Prime Video przed Canal+ online

ll Pią Paź 07, 2022 9:00 am

Canal+ strasznie w dół, ale technologicznie to tragedia a programowo słabe.
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Pią Paź 07, 2022 3:01 pm

Dla mnie kontent Playera jest spoko, taki idealny pod Perłę, jakieś przekąski, żeby na luzaki z dziewczyną miło wieczór spędzić.
Awatar użytkownika
2PaC

2PaC Sob Paź 08, 2022 6:04 pm

Disney zyskał tylko dzięki tej śmiesznej promce za 7 zł za miesiąc znowu spadnie....
Awatar użytkownika
riska

riska Pią Paź 28, 2022 9:53 am

mam kilka abonamentów ale powoli z nich rezygnuję, zostawię sobie na pewno playera, bo ostatnio to tam najwięcej oglądam i mają tani abonament
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości