[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Plus osiągnął 1 Gb/s szybkości transferu danych w sieci 5G

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
observer

Plus osiągnął 1 Gb/s szybkości transferu danych w sieci 5G

observer Wto Sie 10, 2021 3:45 pm

Konkurencja coraz dalej w czarnej d. jeżeli chodzi o 5G
Awatar użytkownika
Viktor

Re: Plus osiągnął 1 Gb/s szybkości transferu danych w sieci 5G

Viktor Wto Sie 10, 2021 5:28 pm

Fajnie że to Plus ma w Polsce jedyne szybkie 5G.
Niby niewiele a cieszy
Awatar użytkownika
dgdfgfgfg

dgdfgfgfg Wto Sie 10, 2021 7:34 pm

Mieszkam 10 km od granicy Warszawy. Plus nie ma tu nadajnika BTS, a moja miejscowość zniknęła z mapy zasięgu LTE, a wy chwalicie się 5G? Żenada.
Awatar użytkownika
.

. Wto Sie 10, 2021 7:38 pm

Realnie jest z 300 mega
Awatar użytkownika
Zuber

Zuber Wto Sie 10, 2021 8:45 pm

Kompletnie nieistotny news. Gdy wdrażali LTE i pchali do ludzi tablety LTE w cenie premium, też było 100+ Mbit. W tej chwili w teście mam 40 Mbit, ale gdy zbyt dużo korzystam, to wpadam w lejek, po godzinie-półtorej oglądania filmów zaczyna się trwająca dobry kwadrans czkawka.

Wolałbym gwarantowane 20 Mbit niż 1 Gbit w szczycie.
Awatar użytkownika
bart

bart Wto Sie 10, 2021 9:03 pm

A to już był ogłoszony,i przeprowadzony przetarg na 5G ?
Awatar użytkownika
71

71 Wto Sie 10, 2021 10:01 pm

U mnie na wsi w 4G Plusa niezależnie od mocy sygnału jest średnio 64 kbps, czyli tak jakbym leciał na lejku. Ja głupi wziąłem 40 GB pakiet a nie będę wstanie ściągnąć z tego nawet 10%. Karta poleci do kosza.
Awatar użytkownika
guru

guru Śro Sie 11, 2021 1:26 pm

"bart" napisał(a): A to już był ogłoszony,i przeprowadzony przetarg na 5G ?

Plus w przeciwieństwie do T-Mobile, Orange i Play dał radę już teraz. A speedy takie że inni mogą tylko o tym śnić.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości