WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Anka

PMPG Polskie Media najbliżej kupna Radia ZET? „To zmieni skalę ich biznesu”

Anka Pon Gru 03, 2018 8:15 am

Kozyra ma rację!
Awatar użytkownika
Inglot

Re: PMPG Polskie Media najbliżej kupna Radia ZET? „To zmieni skalę ich biznesu”

Inglot Pon Gru 03, 2018 8:19 am

"Anka" napisał(a): Kozyra ma rację!

Kozyra miał zawsze rację. Po jego odejściu z Zet była już tylko równia pochyła.
Awatar użytkownika
Tikitaka

Tikitaka Pon Gru 03, 2018 8:46 am

Radiowa wersja obecnego Polsatu coraz bliżej. Karnowskim nie dali gwarancji bankowych, bo ludzie nie kupiliby takiej radykalnej rozgłośni. A tutaj dla nich idealnie, jeszcze cała repolonizacja dokona się bez żadnych ustaw.
Awatar użytkownika
Pytanie

Pytanie Pon Gru 03, 2018 9:35 am

Tylko czy mysz może polknac słonia?
Awatar użytkownika
maario97

maario97 Pon Gru 03, 2018 9:46 am

Ja osobiście obawiam się jednej rzeczy, że zabiją przypadkiem moje Antyradio nowi właściciele a tego nie zniosę bo zetke wyłączyłem już jakieś pół roku temu i przeniosłem się na kopiec Kościuszki ale Antyradio jest jedyną stacją albo jedną z niewielu która pnie się do góry (Śląsk wg kantara tns między 5 a 6 procent do innych podobnych rockowych położonych niżej w rankingu)
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Pon Gru 03, 2018 9:46 am

1. Skalę biznesu to PMPG już raz zmieniało, przejmując Wprost. Jak im wyszło, widać po wynikach tygodnika.
2. Prezes PMPG to mały geszefciarz, nic dobrego dla radia się z tego nie urodzi, tu trzeba kogoś z jajami, wizją i sporą kasą a nie pustym woreczkiem.
3. Dajcie już spokój z komentarzami Kozyry, widać że pomimo upływu lat facet nie przepracował swojego rozstania się z tą stacją, a to on zapoczątkował jej zjazd, to że miała z czego zjeżdżać, nie było bynajmniej jego zasługą.
Awatar użytkownika
maksiu

maksiu Pon Gru 03, 2018 9:51 am

a ja liczę na to że agora nie kupi. co oznaczałoby kupno EZ? połączenie redakcji i zwolnienie wielu ludzi którzy dziś pracują w konkurencyjnych stacjach,. dla rynku radiowego i dla pracowników lepiej żeby to nie była agora czy zpr tak w ludzkim wymiarze.
Awatar użytkownika
Do XYZ

Do XYZ Pon Gru 03, 2018 10:19 am

Co ty gadasz?! Jak to nie było jego zasługa? A kto podniósł upadające wynikowo Warszawske radio lokalne z 3 do kilkunastu procent, a szczytowo do niemal 20? No kto?
Napisz, chetnie przeczytam
Awatar użytkownika
TenCoWie

TenCoWie Pon Gru 03, 2018 10:31 am

To Michał M. Lisiecki już nie jest Michaelem? Kilka lat temu tak się lansował i bynajmniej nie u Rydzyka
Awatar użytkownika
Marian35

Marian35 Pon Gru 03, 2018 10:40 am

Oby tylko nie Agora! Mam już dość tego skrajnego lewactwa. Najbardziej lubię media które idą tzw. środkiem bez skrajności politycznej i bez wzbudzania negatywnych emocji. Gazeta Wyborcza kiedyś rzeczywiście była niezła i sam ją czytałem dobre 10 lat ale niestety teraz to już skrajność. Organ KODowo lewacki w najgorszym słowa tego znaczeniu. Przypuszczam że nawet ludzie którzy nie popierają PiS-u również nie identyfikują się z takimi skrajnościami.
Awatar użytkownika
jasiek

jasiek Pon Gru 03, 2018 11:08 am

"Inglot" napisał(a):

To prawda. Mimo całej swojej bufonady i gwiazdorzenia, Kozyra był ostatnim, który miał pomysł na Zetkę. I ten pomysł się sprawdzał.
Awatar użytkownika
Żuraw

Żuraw Pon Gru 03, 2018 11:30 am

"jasiek" napisał(a):
"Inglot" napisał(a):

To prawda. Mimo całej swojej bufonady i gwiazdorzenia, Kozyra był ostatnim, który miał pomysł na Zetkę. I ten pomysł się sprawdzał.

Sprawdzał się do momentu, kiedy przestał się sprawdzać...
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Pon Gru 03, 2018 11:51 am

"Do XYZ" napisał(a): Co ty gadasz?! Jak to nie było jego zasługa? A kto podniósł upadające wynikowo Warszawske radio lokalne z 3 do kilkunastu procent, a szczytowo do niemal 20? No kto?

Chyba kto zmienił sensowne radio w muzyczną papkę, kto skonfliktował się z zespołem, kto doprowadził do odejścia wielu radiowych osobowości... Oczywiście potrafił zrobić wyniki finansowe i z tego punktu widzenia należy mu się szacun, ale z drugiej strony nie był w stanie współpracować z inteligentnymi osobami, co prowadziło radio do merytorycznego zjazdu i stanu w jakim jest obecnie... Wiem, nikt nie jest idealny i p. Robert, jak każdy ma swoje plusy i minusy, ale to, że za każdym razem występuje jako autorytet w sprawie radia Z jest słabe niestety. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zyx

zyx Pon Gru 03, 2018 1:01 pm

Występuje, jako autorytet, bo był wieloletnim prezesem i twórcą sukcesu zetki, z perspektywy widać, że ze świetnymi wynikami.
Śmieszne jest, kiedy czytam, ze doprowadził do odejścia wielu osobowości, bo zmienił program. Otoż musiał to zrobić, żeby dogonić rynek, bo zostałby daleko w tyle za konkurencją (a jednak wyrobił silną pozycję 2) i stacja przestałaby zarabiac czytaj znakomite osobowości, o których piszesz straciłyby pracę, bo kasa świeciłaby pustkami. Poza tym z tym nieszczęsnym odejściem to niezła legenda robiąca męczenników z tzw rewolucjonistów. Bujda na resorach. Ci co krzyczeli najgłośniej albo zostali i dostali ciepłe stołki albo już wcześniej planowali przejście do powstającej tvn 24. Kozyra uprawia bufonadę i gwiazdorzy jakoś osobiście nie przepadam za nim ale nie można zaprzeczyć, że facet zna się na biznesie i założę się, że potrafiłby rozpędzić tego rozklekotanego gruchota jakim teraz jest zetka.

"XYZ" napisał(a):
"Do XYZ" napisał(a): Co ty gadasz?! Jak to nie było jego zasługa? A kto podniósł upadające wynikowo Warszawske radio lokalne z 3 do kilkunastu procent, a szczytowo do niemal 20? No kto?

Chyba kto zmienił sensowne radio w muzyczną papkę, kto skonfliktował się z zespołem, kto doprowadził do odejścia wielu radiowych osobowości... Oczywiście potrafił zrobić wyniki finansowe i z tego punktu widzenia należy mu się szacun, ale z drugiej strony nie był w stanie współpracować z inteligentnymi osobami, co prowadziło radio do merytorycznego zjazdu i stanu w jakim jest obecnie... Wiem, nikt nie jest idealny i p. Robert, jak każdy ma swoje plusy i minusy, ale to, że za każdym razem występuje jako autorytet w sprawie radia Z jest słabe niestety. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
g12

g12 Pon Gru 03, 2018 1:27 pm

Teraz to trzeba polegać tylko na SI oraz rachunku prawdopodobieństwa.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości