WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
xyz

PO największym przegranym wyborów, PiS-owi pomogła TVP. Konfederacja zaskoczyła (publicyści o wyborach)

xyz Wto Paź 15, 2019 8:42 am

Gdyby nie TVN Koalicja miała by poniżej 10 procent.
Awatar użytkownika
jan

Re: PO największym przegranym wyborów, PiS-owi pomogła TVP. Konfederacja zaskoczyła (publicyści o wyborach)

jan Wto Paź 15, 2019 9:49 am

"xyz" napisał(a): Gdyby nie TVN Koalicja miała by poniżej 10 procent.

żal mi ludzi którzy głosowali na tę mafijną partię. Sławek Neumann wyjaśnił zasady jej funkcjonowania. frajerów nie brakuje.
Awatar użytkownika
Sonia

Re: PO największym przegranym wyborów, PiS-owi pomogła TVP. Konfederacja zaskoczyła (publicyści o wyborach)

Sonia Wto Paź 15, 2019 2:32 pm

A więc tak: ludzie odwrócił się od Kościoła a zaraz po tym, że Kościół wpływa na wyborców, TVP nikt nie ogląda ale i tak pomaga wygrywać wybory (ciekawe jak to było w 2015), inteligencja głosuje na KO a zarazem nie potrafi postawić krzyżyk w kartce i takie tam... Hahaha
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Paź 15, 2019 7:47 pm

Ja zawsze głosuję na PO choćby nie wiem co. Obawiam się, że za 2 lata może PiS stracić nagle władzę i dojdzie do przedterminowych wyborów jak 12 lat temu.
Awatar użytkownika
abc

abc Wto Paź 15, 2019 7:56 pm

Przecież podobno TVP nikt nie ogląda. Ciągle to opozycja mówiła i ciągle tu to czytałem. Że oglądalność szoruje po dnie, nikt nie ogląda Wiadomości. A tu proszę, główny sprawca wygranej PiS to niby TVP.
Awatar użytkownika
Ziut

Ziut Czw Paź 17, 2019 7:50 pm

Ziemkiewicz stanowczo powinien przestawić się z wódki na wodę, bo już wszystko mu się "zajączkuje". A następny etap - przestrzegam - to "białe myszki"...
Awatar użytkownika
umiarkowany i rozsądny

umiarkowany i rozsądny Pią Paź 18, 2019 11:34 am

W polskim parlamencie póki co nie ma skrajnej prawicy.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 6 gości