WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
olka

Po połączeniu Getin Noble Banku z Idea Bankiem z rynku zniknie ta druga marka

olka Pią Sty 18, 2019 6:51 pm

Getin to potęga, wielki bank któy moim zdaniem sobie poradzi. Fuzja akurat mnie zupełnie nie przeraża.
Awatar użytkownika
Kasia

Re: Po połączeniu Getin Noble Banku z Idea Bankiem z rynku zniknie ta druga marka

Kasia Pią Sty 18, 2019 9:37 pm

Ja mam konto w Getin Banku i jestem bardzo zadowolona
Awatar użytkownika
Dawn Richard

Re: Po połączeniu Getin Noble Banku z Idea Bankiem z rynku zniknie ta druga marka

Dawn Richard Sob Sty 19, 2019 1:17 am

getin bank: czyli "padł nam system,dzis tego nei zrobimy" lub "a kto z pracownikow przyjmowal ta sprawe" to jest bank a nie kramik pani zosi czy krysi,ktora spiepszyla sprawe i przy reklamacji pytaja z kim sie to zalatwialo, z BANKIEM! za kazdym razem odsylaja na infolinie,
dramat a nie bank!
Awatar użytkownika
a

a Sob Sty 19, 2019 1:17 am

nie wiem jakie inteligenty będą zdejmować z rynku markę z raczej pozytywną opinią ( a przynajmniej o żadnych przekrętach nie było słychać), a zostawiać markę toksyczną...
Awatar użytkownika
klient_IDEA_BANKU

klient_IDEA_BANKU Sob Sty 19, 2019 4:03 pm

Mam konto w Idea Banku, jest to konto prywatne - rachunek osobisty z kartą. Jest całkowicie za darmo. Nie trzeba żadnych obrotów wykonywać. Trzeba w III kwartale wyprowadzać się jeśli bank połączą.
Awatar użytkownika
Kwinto

Kwinto Sob Sty 19, 2019 4:30 pm

Powinni zmienic nazwe na "Dom Bankowy Kramera"
Awatar użytkownika
Wyjadacz_parkietów

Wyjadacz_parkietów Nie Sty 20, 2019 9:04 pm

"klient_IDEA_BANKU" napisał(a): Mam konto w Idea Banku, jest to konto prywatne - rachunek osobisty z kartą. Jest całkowicie za darmo. Nie trzeba żadnych obrotów wykonywać. Trzeba w III kwartale wyprowadzać się jeśli bank połączą.

Zanim Ci zmienią warunki to jeszcze sporo potrwa. Na pewno nie od razu. Zresztą w Getinie obecnie wymagają chyba jednej transakcji kartą na miesiąc, żeby wszystko było tak samo bezpłatnie jak w Idei, więc różnicy w praktyce nie ma
Awatar użytkownika
Arturro

Arturro Pon Sty 21, 2019 1:17 am

"klient_IDEA_BANKU" napisał(a): Trzeba w III kwartale wyprowadzać się jeśli bank połączą.

Nie czekaj, już teraz wyprowadź się do innego banku!
Awatar użytkownika
tolka

tolka Nie Sty 27, 2019 12:05 pm

No pewnie że to nic nie zmieni. dlatego ja spokojnie czekam na rozwój sytuacji a teraz na tak super oprocentowanych lokatach mam zamiar zarobić
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości