WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
walter

Re: "Początek" radiowym hitem 2018 roku. "Małomiasteczkowy" najchętniej kupowanym albumem

walter Śro Sty 23, 2019 8:47 am

mizerny gust polskich słuchaczy.
Awatar użytkownika
PL

Re: "Początek" radiowym hitem 2018 roku. "Małomiasteczkowy" najchętniej kupowanym albumem

PL Śro Sty 23, 2019 9:57 am

To zasługa zarządzających muzyką w RMF- ie i ZET
Awatar użytkownika
-

- Śro Sty 23, 2019 12:42 pm

Drogi ZPAV, proszę, przyznajcie płycie "Malomiasteczkowy" płytę diamentową! Jak tak ten album odniósł sukces...
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Sty 23, 2019 7:16 pm

"Początek" to dla mnie najgorszy utwór.
Najlepsze u mnie to Betta Lemme "Bambola" i Taconafide "Kryptowaluty". Później były "Weź nie pytaj", "Kokosanki", "Tamagotchi", "To dobre jest", "Nie raj", "Crazy" Lost Frequencies "404", "Byle jak", "We dwoje", "Restart" GrubSona oraz "Nic tu po mnie", a także "Death Valley".
Awatar użytkownika
NieSiadło

NieSiadło Śro Sty 23, 2019 7:31 pm

Ludzie słuchają Dawida Podsiadły i myślą, że słuchają wybitnego artysty/wokalisty i są lepsi od słuchaczy disco-polo, a są tak samo głusi, jak słuchacze Martyniuka itp. Jak można słuchać Podsiadły, który piszczy i męczy się przy śpiewaniu. I jeszcze te teksty jego piosenek.....Dobry marketing, to jednak podstawa. Tego Panu Dawidowi P. nie brakuje. Media potrafią wmówić ludziom różne rzeczy, nawet to, że wyjec to nie wyjec, tylko WIELKI WOKALISTA.
Awatar użytkownika
Prawda

Prawda Śro Sty 23, 2019 8:44 pm

Proszę Zenka nie mieszać do tego czegoś.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Czw Sty 24, 2019 12:11 am

Nie lubię wykonawców spod znaku "Męskiego Grania". I już.
Awatar użytkownika
Dave

Dave Czw Sty 24, 2019 11:37 am

Masakra, przecież uszy bolą od tego wycia... I gdzie nie przelaczysz to wszędzie go na siłę grają
Awatar użytkownika
Uruchom

Uruchom Pią Sty 25, 2019 9:29 pm

Włączyłem, skoczne, ale ani w tym muzyki, ani tekstu. Nie dotarłem do połowy, wyłączyłem. Że to jest hit to nawet mi się wierzyć nie chce.
Awatar użytkownika
i

i Czw Lut 21, 2019 9:44 pm

mizeria
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości