WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
niezadowolony22

Poczta Polska: kartki z internetu przez neoKartka.pl, Grzegorz Halama w reklamach (wideo)

niezadowolony22 Czw Sty 10, 2013 12:54 am

I tak skandalem jest podwyżka cen przez poczte na listy za granicę AŻ o 90% ! Teraz KOSZT kartki to 5 ZŁ ! i to niezależnie gdzie! Bzdurą jest koniec monopolu, skoro tylko poczta polska wykonuje takie usługi. Dlatego ja już dziękuję.
Awatar użytkownika
lolipop

Re: Poczta Polska: kartki z internetu przez neoKartka.pl, Grzegorz Halama w reklamach

lolipop Czw Sty 10, 2013 11:26 am

żenujące
Awatar użytkownika
michał

Re: Poczta Polska: kartki z internetu przez neoKartka.pl, Grzegorz Halama w reklamach

michał Czw Sty 10, 2013 2:25 pm

Dno... subiektywnie. Ale nuda, Halama jak zwykle pokazuje niesmieszny humor, reklamy zdecydowanie za dlugie... Chcieli chyba zrobic z tego viral, nie wyszlo...
Awatar użytkownika
ooo

ooo Sob Sty 12, 2013 2:50 pm

reklamowka nawet daje rade
Awatar użytkownika
nikt

nikt Nie Sty 13, 2013 10:56 am

ale gówno.
Awatar użytkownika
abc

abc Wto Sty 15, 2013 2:38 am

reklamy w porzadku, daja rade, ale produkt slaby
Awatar użytkownika
kkk

kkk Wto Sty 15, 2013 2:57 am

a mi sie podoba!
Awatar użytkownika
tabaluga0

Re: Poczta Polska: kartki z internetu przez neoKartka.pl, Grzegorz Halama w reklamach (wideo)

tabaluga0 Sob Lut 09, 2013 11:55 am

A moja nie dotarła do adresata:(
Awatar użytkownika
czas realizacji

czas realizacji Nie Lut 24, 2013 11:04 am

porażka! Karta szla 7 dni!!! Nie polecam.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 7 gości