WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Problemy, pytania, dyskusje, nowości, ...

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
rexroth

Podpięcie dekodera Cyfrowego Polsatu Samsung do komputera

rexroth Nie Wrz 04, 2005 12:23 pm

Witam wszystkich.

Mam dekoder Cyfrowego Polsatu marki Samsung i chciałbym oglądać kanały na monitorze komputera. Nie wiem jak mam to zrobic i co ewentualnie dokupić. Czy jakiś tuner TV, kable, pzrejściówki czy coś. Poza tym dodam że komputer znajduje się w innym pokoju niz dekoder i telewizor (jakieś 10m nie w linii prostej). Dekoder jest podpięty też do tv i chciałbym żeby tak juz pozostało, tzn żeby można było oglądać to samo na tv i komputerze. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc. Dodam, że za bardzo się na tym nie znam.
Awatar użytkownika
rexroth

rexroth Nie Wrz 04, 2005 1:30 pm

Nie mam karty telewizyjnej, natomiast mam kartę graficzną z VIVO. Do karty graficznej mam dołączona taka przejściówkę gdzie z jednej strony jest 6 wejść: comp. in, s-vid out, pr out, pb out, Yout\ comp.out, s-vid in. a drugi koniec wchodzi na vivo. Na dekoderze mam takie wejścia z tyłu: Takie żółte z nazwą VIDEO, AUDIO L i R, 2 eurozłącza jedno VCR i TV, zwykłe wejście na TV, port szeregowy i IEEE 1284 oraz wejścia na antenę sat i naziemną.
Ostatnio edytowany przez rexroth, Nie Wrz 04, 2005 3:23 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
rexroth

rexroth Nie Wrz 04, 2005 3:26 pm

OK. Dzięki za pomoc. Jak pokupię i popróbuję to dam znać czy działa. Dziś i tak nic nie zrobie bo sklepy zamkniete. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
Wróć do Cyfrowy Polsat

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości