[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Podróże kształcą w internecie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tlis
początkujący
 
Posty: 11
Rejestracja: Nie Sty 16, 2005 12:24 pm

Podróże kształcą w internecie

tlis Czw Sty 20, 2005 12:07 am

Jak pokazuje najnowszy raport Pew Internet & American Life Project, aż 45% dorosłych amerykańskich internautów, czyli 54 mln osób, podróżuje w internecie. Na wirtualne wycieczki i eskapady w normalny dzień wybiera się ich 2 mln.

Za podróże w badaniu uznano odwiedziny muzealnych witryn, stron poświęconych najbardziej znanym zabytkom jak Biały Dom czy Koloseum, stron rezerwatów przyrody i parków, ale również witryny szkolne i te przedstawiające nieruchomości.

60% osób posiadających szerokopasmowy dostęp do internetu w domu i 62% osób posiadający taki dostęp w pracy decyduje się na internetowe zwiedzanie. Widać więc, że szybki internet skłania osoby do wizyt bardziej, niż dostęp przez modem. Jedynie 36% wdzwanianych internautów podróżuje w sieci.

Osoby, które najczęściej podróżują są w wieku 40-49 lat lub pochodzą z generacji X, czyli mają obecnie 28-39 lat. Częściej robią to kobiety (53%) niż mężczyźni (47%). Okazuję się również, że im wyższe wykształcenie, tym większa skłonność do . wypadów. 46% internautów z wyższym wykształceniem, w porównaniu do 4% z podstawowym, zwiedza online.
========

A jak z Wami jest?

bo jak tak nie robię :D
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości