Forum Podziel się swoimi przemyśleniami. Wypowiedz się! Zaloguj się Zarejestruj się

„Pogotowie rachunkowe” Joanny Koroniewskiej w miejsce programu Łukasza Grassa

Nowy program “Pogotowie rachunkowe” prowadzony przez Joannę Koroniewską zadebiutuje na antenie TVP1 w połowie listopada br. Będzie nadawany w sobotnie wieczory.

Przeczytaj cały artykuł »

Dyskusje dotyczące Telewizji

Post Victor » Czw Paź 31, 2013 1:55 am

Porażka zastąpi porażkę ! Dopuszczanie do produkcji takich kretyńskich programów jest działaniem na szkodę telewizji publicznej . Całe szczęście to teraz zarząd TVP jest na widelcu !
Victor

Przeczytaj cały artykuł »

Re: „Pogotowie rachunkowe” Joanny Koroniewskiej w miejsce programu Łukasza Grassa

Post aa » Czw Paź 31, 2013 2:25 am

A ten biedny Grass ...tak skacze z kwiatka na kwiatek.Z radia do telewizji...i tak łapie co mu dadzą.
aa

Re: „Pogotowie rachunkowe” Joanny Koroniewskiej w miejsce programu Łukasza Grassa

Post Zdzichu » Czw Paź 31, 2013 11:14 am

Oglądalność pewnie nie przekroczy teraz nawet 0,5 mln :)
Zdzichu

Post Gosc » Czw Paź 31, 2013 12:59 pm

A kto to badziewie bedzie ogladac?bo ja napewno nie zamierzam ani sekundy popatrzec na ta Koroniewska ,ona to sie do niczego nie nadaje jest nudna i odpychajaca
Gosc

Post Łukasz Grass wielkim rozczarowaniem polskich mediów » Pią Lis 01, 2013 2:22 pm

dobrze zapowiadający się dziennika informacyjny wylądował w programie kulinarnym. Wyżej niż był w Tok FM nie zajdzie, możliwy jest już tylko regres.
Łukasz Grass wielkim rozczarowaniem polskich mediów

Post romeo-uczestnik » Sob Lis 02, 2013 10:03 am

jeszcze nikt nie ogladal a wszyscy krytykują,takie to nasze polskie,obejrzyjmy a potem będziemy się wypowiadac
romeo-uczestnik

Post A » Sob Lis 02, 2013 1:59 pm

Grass niepotrzebnie władował się na obszar, na którym ani się nie zna anie nie wypada korzystnie.
Musi się ogarnąć.
A

Post Asia » Sob Lis 09, 2013 10:59 am

Ależ się zdziwicie jak obejrzycie. Mam nadzieję że was też będą kiedyś krytykowac za pomysł który się narodził w waszej głowie lecz nie ujrzał światła dziennego. Pozdrawiam
Asia

Post Aga » Sob Lis 09, 2013 11:00 am

Myślę że ten program odniesie sukces ponieważ pracują przy nim ludzie którzy wiedzą co robią i znają się na tym jak nikt inny
Aga

Post LENA » Sob Lis 23, 2013 6:47 pm

PROGRAM PODOBNY BYŁ W TVN STYLE " ZABÓJCY DŁUGÓW", ŻADNA MI NOWOŚĆ.
LENA

Post pc na wode fotomontarz!!! » Sob Lis 23, 2013 8:22 pm

choc jedno pokaże tvp 1 społeczną biedę !!!ludzie tak jest i jak tu zyć? ona sie zamęczy on tez i siądą na d za kilka lat z niczym ...DOBRY PROGRAM-Cejrowski dobrze gada
pc na wode fotomontarz!!!

Post PAwel » Sob Lis 30, 2013 12:18 am

Program w miejsce "Zabojców długów" z TVN. OJ, BRAKUJE POMYSŁOW, a prze się na szklo i kasę!
PAwel

Post ogladacz » Śro Gru 04, 2013 5:07 pm

tragiczny program, tragiczna formuła, tragiczna prowadząca
ogladacz

Post Grzesiek » Sob Gru 14, 2013 8:09 pm

Jeżeli przeciętny program można uznać za poziom oceanu, to ten program jest na poziomie rowu mariańskiego. Proszę się nie dziwić, że nie płaci się abonamentu.
Grzesiek

Post xxx » Sob Gru 14, 2013 9:21 pm

TO NIE DLA MNIE KPINA TOTALNA KPINA JA PRZESTAJE OGLĄDAC PROGRAM TVP 2
xxx

Następna
Statystyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Ostatnie tematy na forum

Gorace dyskusje miesiaca