WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Trzeźwy

Polacy chcą kupować ukraińskie produkty

Trzeźwy Czw Sie 11, 2022 6:58 am

Zwykła propaganda, ale i tak jest już spokojniej. W marcu gazety pisały, ze "Polacy masowo uczą się ukraińskiego". To były czasy :)
Awatar użytkownika
Himars

Re: Polacy chcą kupować ukraińskie produkty

Himars Czw Sie 11, 2022 9:19 am

"Trzeźwy " napisał(a): Zwykła propaganda, ale i tak jest już spokojniej. W marcu gazety pisały, ze "Polacy masowo uczą się ukraińskiego". To były czasy

Ruskie gazety tak pisały czy wymyśliłeś?
Awatar użytkownika
hmmm

hmmm Czw Sie 11, 2022 10:10 am

"Himars" napisał(a):
"Trzeźwy " napisał(a): Zwykła propaganda, ale i tak jest już spokojniej. W marcu gazety pisały, ze "Polacy masowo uczą się ukraińskiego". To były czasy

https://www.newsweek.pl/polska/spolecze ... am/yvblws1
Awatar użytkownika
hmmm

hmmm Czw Sie 11, 2022 10:11 am

"Himars" napisał(a):

wygoogluj to zobaczysz:)
Awatar użytkownika
mike

mike Czw Sie 11, 2022 10:54 am

"Kursy języka ukraińskiego przeżywają oblężenie. Polacy naukę języka wschodnich sąsiadów traktują nie tylko jako konieczność, ale i gest solidarności. - Wielu moich uczniów opowiada, że w ich bloku zamieszkała ukraińska rodzina i chcą ją dobrze powitać - mówi nauczycielka Anastazja Herasymuk.
Od czasu agresji Rosji na Ukrainę Anastazja Herasymuk codziennie dostaje zapytania o możliwość zapisania się na zajęcia. Ukraińskiego uczy od czterech lat i przez ten czas jeszcze nie spotkała się z tak dużym zainteresowaniem lekcjami.

- Przestałam już przyjmować nowych uczniów. Kończą mi się siły: fizyczne i psychiczne – mówi Anastazja. Wcześniej mieszkała w Kijowie - uczyła on-line. Kiedy niedaleko jej miasta uderzyły pierwsze rosyjskie rakiety, uciekła do Polski. Myśli o tym, co dzieje się z jej rodziną, która została w Ukrainie, pomaga w punktach recepcyjnych. Ogranicza codzienną pracę, żeby się nie wykończyć."
Artykuł z 10 maja br.
Awatar użytkownika
Taras Kwas

Taras Kwas Czw Sie 11, 2022 12:24 pm

Polacy od czterech miesięcy "masowo uczą się ukraińskiego", to pewnie już się sporo nauczyli xD. A serio to media piorą mózgi bez litości.
Awatar użytkownika
jak

jak Czw Sie 11, 2022 12:53 pm

Jestem Polakiem i nie chcę kupować ani ukraińskiej wódki ani ich słodyczy. Niech sobie sami kupują jak ich już tylu jest w Polsce. Ja mam wybór polskich produktów i najmniejszego powodu nie widzę dla którego miałbym Ukraińcom płacić.
Awatar użytkownika
werter zakupowy

werter zakupowy Czw Sie 11, 2022 5:02 pm

Sonda w dużej mierze aspiracyjna, oparta na chceniu niesienia pomocy zerowym kosztem.
Bo deklaracja NIC nie kosztuje.

Gdyby zapytać o jakieś ukraińskie marki już posiadane, wtedy byłoby widać realne zainteresowanie zakupami.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Czw Sie 11, 2022 6:04 pm

Kupujcie polskie, żeby nasi mieli pracę. Ukraina wypad na Ukrainę.
Awatar użytkownika
Media Expert

Media Expert Czw Sie 11, 2022 9:45 pm

A co, mieli powiedzieć, ze nie chcą kupować? Coraz bardziej naiwna ta propaganda.
Awatar użytkownika
hoho

hoho Pią Sie 12, 2022 10:02 am

Nie znam nikogo kto chce kupowac UPAdlinskie produkty, niezla propaganda
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Sie 12, 2022 10:21 pm

bzdury,polacy kupujcie tylko polskie produkty.Ukraincy niech kupuja wlasne i niech wracaja na Ukraine odbudowywac a nie siedza u nas na darmowych wakacjach i wszystko maja za darmo.Bezrobotni x /ukrainy przyjezdzaja tutaj,bo dostaja wiecej zanic niz mieli u siebie. Polacy obudzcie sie..
Awatar użytkownika
himars

himars Sob Sie 13, 2022 10:52 am

"hoho" napisał(a): Nie znam nikogo kto chce kupowac UPAdlinskie produkty, niezla propaganda

Kogo obchodzi twoje zdanie? Ważne że inni chcą kupować ukraińskie produkty.
Awatar użytkownika
hoho

hoho Pon Sie 15, 2022 8:50 am

"himars" napisał(a):
"hoho" napisał(a): Nie znam nikogo kto chce kupowac UPAdlinskie produkty, niezla propaganda

Kogo obchodzi twoje zdanie? Ważne że inni chcą kupować ukraińskie produkty.

pisz za siebie
Awatar użytkownika
nickT

nickT Wto Sie 16, 2022 8:51 am

W większych miastach na każdym kroku ukraiński gulgot, to już oszaleć można...
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość