WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
qwerty

Polacy polubili programy lojalnościowe. Najpopularniejsze to Moja Biedronka, Payback i Club Vita

qwerty Pią Sie 30, 2019 9:15 am

Ja nie zbieram punktów, nie mam kart lojalnościowych, nie mam aplikacji do sklepów. Nie "rozdaje" swoje danych osobowych gdzie popadnie. Dbam o swoją prywatność.
Awatar użytkownika
JF...K

Re: Polacy polubili programy lojalnościowe. Najpopularniejsze to Moja Biedronka, Payback i Club Vita

JF...K Nie Wrz 01, 2019 4:24 pm

apka lojalnościowa w telefonie to zgoda na to by być szpiegowanym 24h na dobę....to taki prywaty detektyw w kieszeni heheheh....a do tego ile korzyści i informacji o nas dla tego co nas "namówił"na dobrowolna instalację.
Awatar użytkownika
Mobile

Re: Polacy polubili programy lojalnościowe. Najpopularniejsze to Moja Biedronka, Payback i Club Vita

Mobile Śro Wrz 04, 2019 12:50 pm

Wynik apki rossam pokazuje tylko tyle, że nie dają karty, tylko w celu uzyskania rabatu musisz pobrać apke. To nie jest decyzja klienta czy wolę apkę i plastikową kartę. Nie możemy mówić o trendzie na mobile, tylko o wymuszaniu przez sklepy danego sposobu przystąpienia do akcji.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość