WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
go

„Polityka” najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w III kwartale. „Newsweek" sprzedaje 62 tys. egz.

go Nie Lis 27, 2022 8:33 am

a jaki jest trend?
Awatar użytkownika
andyd

Re: „Polityka” najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w III kwartale. „Newsweek" sprzedaje 62 tys. egz.

andyd Nie Lis 27, 2022 11:12 am

wszystkie trzy prawicowe tygodniki mają razem mniejszy nakład niż jedna Polityka
Awatar użytkownika
hahaha

Re: „Polityka” najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w III kwartale. „Newsweek" sprzedaje 62 tys. egz.

hahaha Nie Lis 27, 2022 12:21 pm

Śmieci i Od Rzeczy razem sprzedają mniej niż jeden Newsweek... LoL
Awatar użytkownika
A gdyby tak

A gdyby tak Nie Lis 27, 2022 12:27 pm

Politykę i Newsweeka sprzedawano też po mszach, to jak by wypadały w rankingu?
Awatar użytkownika
Mieciu

Mieciu Nie Lis 27, 2022 1:30 pm

"hahaha" napisał(a): Śmieci i Od Rzeczy razem sprzedają mniej niż jeden Newsweek... LoL

Śmiejesz się z ilości sprzedanych magazynów?
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Nie Lis 27, 2022 3:04 pm

Komunistyczna Polityka od czasów Rakowskiego ma się dobrze
Awatar użytkownika
Romuś

Romuś Nie Lis 27, 2022 3:05 pm

Polityka ostatnio zamieniła się w tępą propagandową tubę PO.
Dosłownie w każdym numerze jakiś paszkwil na lewice.
Wcześniej aż takiej tępej propagandy nie było, no cóż, za parę miesięcy ubędzie im jeden prenumerator, bo ja za bzdury płacić nie będę, mogę je mieć za darmo.
Awatar użytkownika
gg

gg Nie Lis 27, 2022 3:35 pm

Dziadki po prlu i trochę lemingów z Wilanowa, którzy po odbyciu tygodniowej korpopanszczyzny dzięki polityce mogą poczuć się lepiej w niedzielne popoludnie..taki intelektualny awans;)
Awatar użytkownika
Ania

Ania Nie Lis 27, 2022 3:51 pm

Czy to przez inflację ludzie tak dużo tygodników kupują? Jak to rozumieć?
Awatar użytkownika
Wolę pizzę

Wolę pizzę Nie Lis 27, 2022 4:03 pm

"Romuś" napisał(a): Polityka ostatnio zamieniła się w tępą propagandową tubę PO.
Wcześniej aż takiej tępej propagandy nie było, no cóż, za parę miesięcy ubędzie im jeden prenumerator, bo ja za bzdury płacić nie będę, mogę je mieć za darmo.

Można zerwać prenumeratę prędzej?
Awatar użytkownika
ej

ej Nie Lis 27, 2022 4:08 pm

"hahaha" napisał(a): Śmieci i Od Rzeczy razem sprzedają mniej niż jeden Newsweek... LoL

nie zrób kupy z wrażenia
Awatar użytkownika
X

X Nie Lis 27, 2022 4:53 pm

30 lat temu tygodniki jak Polityka czy Wprost generowały milion sprzedanych egzemplarzy, 20 lat temu pół miliona, 10 lat temu ćwierć miliona. Teraz jest poziom 50-60 tys. Sam już dawno nie kupuję., choć korci mnie, aby powrócić do czytania.
Awatar użytkownika
lol

lol Nie Lis 27, 2022 5:50 pm

Rozmawiałem ostatnio z osobą dość wysoko postawioną w ssp z pisowskiego poruczenia. Na moją sugestie że pewnie mają dużo prenumerat Sieci usłyszałem śmiech i odpowiedź: Ale po co? Przecież tych bzdur nie da się i nie ma sensu czytać.
Awatar użytkownika
cedf

cedf Nie Lis 27, 2022 10:32 pm

"Romuś" napisał(a): Polityka ostatnio zamieniła się w tępą propagandową tubę PO.
To ty umiesz czytać?
Awatar użytkownika
D

D Wto Lis 29, 2022 7:34 am

Warszawska Gazeta ma więcej sprzedanych egzemplarzy niż Polityka ale nie jest w rankingu.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości