WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
fgh

Polsat chce ułatwić odbiorcom naziemnym dostęp do Polsat Go

fgh Śro Wrz 28, 2022 8:36 am

Po zmianie na dvbt2 i przejście znacznej części odbiorców na dekodery dvbt2 które nie odbierają HbbTV znaczenie tv hybrydowej spadło znacząco.
Awatar użytkownika
Ania

Re: Polsat chce ułatwić odbiorcom naziemnym dostęp do Polsat Go

Ania Śro Wrz 28, 2022 10:02 am

"fgh" napisał(a): Po zmianie na dvbt2 i przejście znacznej części odbiorców na dekodery dvbt2 które nie odbierają HbbTV znaczenie tv hybrydowej spadło znacząco.
Tanie STB pracować wiecznie nie będą... jak się zepsują to zostaną zastąpione telewizorem lub nowym STB wspierającym HbbTV.
Awatar użytkownika
777

777 Śro Wrz 28, 2022 10:30 am

Podobnie jest z routerami z modemem 5G których wysoka cena hamuje rozwój internetu mobilnego 5G.
Awatar użytkownika
mike

mike Śro Wrz 28, 2022 11:54 am

HabebebebeTV od powstania służyło wyłącznie do wyświetlania reklam toteż na większości telewizorów jest teraz wyłączone.
Awatar użytkownika
Marlon

Marlon Czw Wrz 29, 2022 8:27 am

Mam HbbTV w swoim telewizorze, ale tego nie da się oglądać. Wyskakujące reklamy co kilka sekund doprowadzają człowieka do wściekłości. Są coraz większe, najbardziej chyba w TVN. Z wielką ulgą wyłączyłem to dziadostwo, Polsat Go używam tylko do oglądnięcia zaległych odcinków seriali ale w normalnej aplikacji która jest w telewizorze.
Awatar użytkownika
sdhf

sdhf Pią Paź 14, 2022 1:30 pm

"Marlon" napisał(a): Mam HbbTV w swoim telewizorze, ale tego nie da się oglądać. Wyskakujące reklamy co kilka sekund doprowadzają człowieka do wściekłości. Są coraz większe, najbardziej chyba w TVN. Z wielką ulgą wyłączyłem to dziadostwo, Polsat Go używam tylko do oglądnięcia zaległych odcinków seriali ale w normalnej aplikacji która jest w telewizorze.
W moim tv Hisense można dla każdego kanału osobno wyłączyć HbbTV i zostawić tylko na tych kanałach, gdzie to jest niezbędne, np. HbbTV Polsat Go.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości