WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja_to_ja

Polsat kontynuuje „Love Island. Wyspa miłości”. Właśnie startują castingi do drugiej edycji

ja_to_ja Czw Paź 17, 2019 8:33 am

W Polsacie aż taka posucha z nowymi projektami, że jedyne co im przychodzi do głowy to kontynuować program z marną, 650-tys. oglądalnością?
Awatar użytkownika
Pdk

Re: Polsat kontynuuje „Love Island. Wyspa miłości”. Właśnie startują castingi do drugiej edycji

Pdk Czw Paź 17, 2019 10:23 am

Ale był to hicior w Ipli, dlatego kontynuują.
Awatar użytkownika
lol

Re: Polsat kontynuuje „Love Island. Wyspa miłości”. Właśnie startują castingi do drugiej edycji

lol Czw Paź 17, 2019 1:12 pm

"ja_to_ja" napisał(a): W Polsacie aż taka posucha z nowymi projektami, że jedyne co im przychodzi do głowy to kontynuować program z marną, 650-tys. oglądalnością?

660 to uśredniona oglądalność z samej tv, plus jest jeszcze ipla, po 22? to jest dobra oglądalność, duży przychód z reklam, myślę, że się opłaca.
Awatar użytkownika
anonim

anonim Czw Paź 17, 2019 2:30 pm

"ja_to_ja" napisał(a): W Polsacie aż taka posucha z nowymi projektami, że jedyne co im przychodzi do głowy to kontynuować program z marną, 650-tys. oglądalnością?

Będzie druga edycja, ponieważ porównując z jesienią 2018, w tym paśmie w komercyjnej zyskał 15%, a porównując z wiosną w tym roku, w tym paśmie zyskał w komercyjnej ponad 12%.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Czw Paź 17, 2019 3:23 pm

Naprawdę?
Awatar użytkownika
lovelas

lovelas Czw Paź 17, 2019 7:54 pm

Kocham Love Island, Polsat rządzi
Awatar użytkownika
papi

papi Czw Paź 17, 2019 7:54 pm

najlepszy program ever
Awatar użytkownika
Roxy

Roxy Czw Paź 17, 2019 8:15 pm

bedziem oglądać
Awatar użytkownika
Bambino

Bambino Czw Paź 17, 2019 8:29 pm

fajny relaksujący program po pracy, czekam na druga edycję
Awatar użytkownika
studencik

studencik Czw Paź 17, 2019 9:19 pm

było na co popatrzeć, niezłe ciałka, mmm
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Paź 17, 2019 9:59 pm

W marcu nowa edycja. Skończy się ona koło Wielkanocy.
Awatar użytkownika
Rozczarowana

Rozczarowana Czw Lis 14, 2019 8:33 pm

Wow.
Na mnie niech nie liczą. Drugi raz się nie dam nabrać.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości