WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Widz

Polsat nowym liderem, udany tydzień TV Puls. „M jak miłość” i mecz Polska-Austria hitami

Widz Pon Wrz 16, 2019 7:33 pm

Orientuje się ktoś jak wypadło popołudnie w TVP w poprzednim tygodniu? Chodzi mi głównie o Jaka to melodia, Klan, Koronę Królów i 1z10.
Z góry dziękuję za odpowiedź! :)
Awatar użytkownika
Sebek

Re: Polsat nowym liderem, udany tydzień TV Puls. „M jak miłość” i mecz Polska-Austria hitami

Sebek Pon Wrz 16, 2019 7:53 pm

Słaba ramówka TVP jak zawsze brawo TVN Polsat tylko wy
Awatar użytkownika
Czezek

Re: Polsat nowym liderem, udany tydzień TV Puls. „M jak miłość” i mecz Polska-Austria hitami

Czezek Pon Wrz 16, 2019 7:54 pm

Fakty Na Wspólnej Milionerzy brawo dobry wynik oglądalność
Awatar użytkownika
Anonim

Anonim Pon Wrz 16, 2019 8:07 pm

Jaką oglądalność miała "Twoja twarz brzmi znajomo"???
Awatar użytkownika
Dss

Dss Pon Wrz 16, 2019 8:11 pm

Twoja Twarz Brzmi Znajomo premiera w sobotę zaledwie 1,03 mln widzów. Niedzielna powtórka miała 1,16 mln.
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Pon Wrz 16, 2019 8:31 pm

Ja na wiosnę "Ninja Warrior Polska" dałbym w sobotę, jeśli nie byłoby "MT!", bo jak na bardzo trudne pasmo w wtorek to(10 miejsce w rankingu w grupie komercyjnej do lat 16-49!!!) naprawdę hitowy wynik. Ciekawe jaki wynik byłby w sobotę bez tego "MT!", bo wg mnie bite 3 mln mogłoby być.Jak patrzę w tabelce w grupie do lat 16-49, no to "MT! mocno przegrywa z ninja, mimo, że pokazywany jest w Weekend, kiedy oglądalność jest zawsze wysoka, a ninja we wtorek, gdzie niezwykle trudno o dobre wyniki.Warto zwrócić uwagę, że ten ninja to najbardziej udana nowość, i dzięki temu we wtorek Polsat ma bardzo wysokie udziały.Nie ma co owijać w bawełnę, po prostu wspaniałe wyniki.Bardzo się ciesze z tego, bo program mi się też spodobał i dzięki temu wieczory we wtorek fajnie mi zlatują, nie to co zwykle było.Oby program był długo kontynuowany ;)
Awatar użytkownika
Józef Piłsudzki

Józef Piłsudzki Pon Wrz 16, 2019 8:43 pm

Ninja Warrior to dosłownie Ninja we wtorkowe wieczory. Porównajmy sobie jego wyniki ze Śladem czy The Brain. Brawo. Najlepsza nowość Polsatu od lat.
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Pon Wrz 16, 2019 9:04 pm

"Józef Piłsudzki" napisał(a): Ninja Warrior to dosłownie Ninja we wtorkowe wieczory. Porównajmy sobie jego wyniki ze Śladem czy The Brain. Brawo. Najlepsza nowość Polsatu od lat.

"The brain. Genialnny umysł" trwał o godz. krócej, niż obecnie ninja, więc ninja jak na ponad 2 godz. emisję hucznie przebił the brain.Tak poza tym, wg mnie "The brain. Genialny umysł" został za szybko wycofany z tv i dodatku też miał trudne pasmo, czyli wtorek, więc też ładnie powalczył.Ten program, którego wycofali zbyt za szybko, raczej pasowałby w niedzielne wieczory prime time od około 21 godz., a o 20 "Zawsze warto". Niestety, do dzisiaj nie mogę Polsatu za bardzo zrozumieć, z tymi decyzjami o porach emisji i poddawania się za szybko, ale ogólnie tragedii nie ma pod względem wyników oglądalności, na szczęście.
Awatar użytkownika
Brunok

Brunok Pon Wrz 16, 2019 9:12 pm

Na Wspólnej dobry wynik oglądalność już trzeci raz 2 miliony widzów nowych brawo TVN
Awatar użytkownika
misiek

misiek Pon Wrz 16, 2019 9:17 pm

The Voice powinni nadawać nie od 20, tylko 21-23 i wtedy Mam Talent nie odbierze mu tak wielu widzów, za to Voice zabiera widzów Twarzy.
Awatar użytkownika
kojot157

kojot157 Pon Wrz 16, 2019 9:35 pm

Wystarczy, że u konkurencji pojawi się coś mocniejszego i już TTBZ jest w opałach. Nie żebym uważał ten program za zły, ale IHMO powinien pójść na jakąś przerwę. Założę się, że to by nieco pomogło programowi. No i koniecznie musi odbyć się rewolucja za stołem jurorskim, bo słodkiej do mdłości Skrzyneckiej czy nieznającego się na rzeczy Królika już mało kto chce słuchać.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Pon Wrz 16, 2019 10:09 pm

Orientuje się ktoś jaką oglądalność miała Leśniczówka i premiera Przyjaciółek?
Awatar użytkownika
bbb

bbb Pon Wrz 16, 2019 10:24 pm

Fajnie, że piłkarzy w samych eliminacjach oglądało 4mln, a siatkarzy w 2 meczach na turnieju mistrzostw europy- mniej, niż potrzebne do odnotowania (1mln? 1,5mln?). Jak awansujemy na piłkarskie euro, to znowu padną rekordy.
Awatar użytkownika
Elwira

Elwira Pon Wrz 16, 2019 11:01 pm

A Dziewczyny ze Lwowa, jak zawsze porażka? Niestety wypalony serial.
Awatar użytkownika
Rocky

Rocky Wto Wrz 17, 2019 6:30 am

kocham love island wyspa miłości. najlepszy program ever!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości