WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
koksik

Polsat pokaże polską edycję „The Gong Show”. Castingi w Katowicach, Trójmieście i Warszawie

koksik Pią Gru 14, 2018 7:47 am

to będzie hit, nie mogę się doczekac
Awatar użytkownika
Pdk

Re: Polsat pokaże polską edycję „The Gong Show”. Castingi w Katowicach, Trójmieście i Warszawie

Pdk Pią Gru 14, 2018 8:22 am

Niestety, ale "Hipnoza 2" nam się szykuje. Ludzie, włączycie na własną odpowiedzialność! A jak mi nie wierzycie, to zobaczcie sobie fragmenty amerykańskiej wersji (też na własną odpowiedzialność 😂).
Awatar użytkownika
Babuqer

Re: Polsat pokaże polską edycję „The Gong Show”. Castingi w Katowicach, Trójmieście i Warszawie

Babuqer Pią Gru 14, 2018 8:41 am

Ciekawe czy po tym gongu Polsat sie podniesie...
Awatar użytkownika
SzS

SzS Pią Gru 14, 2018 8:55 am

Polsat musi byc zawsze parę sezonów po TVN a nawet TVP? Czy oni kiedyś zaproponują coś nowego sami z siebie?
Awatar użytkownika
Bea

Bea Pią Gru 14, 2018 9:26 am

Format sprzed 40 lat. W sumie pasuje do Polsatu. I co najważniejsze (dla prezesa zwłaszcza) pewnie tani był.
Awatar użytkownika
Rocky

Rocky Pią Gru 14, 2018 9:31 am

tym formatem Polsat rozwali konkurencje
Awatar użytkownika
Cataleya

Cataleya Pią Gru 14, 2018 10:52 am

Dobry Boże, ale dlaczego? Kupili licencję w outlecie??
Awatar użytkownika
mmm

mmm Pią Gru 14, 2018 11:14 am

jak to polsat, do jury wezmą jakichś cielaków i zdejmą zaraz
Awatar użytkownika
Patrząc na Youtube

Patrząc na Youtube Pią Gru 14, 2018 1:03 pm

To szybko zdejmą jak się pojawi nic specjalnego gorszego badziewia nie widziałem to samo zobaczymy w Mam Talent TVN-u
Awatar użytkownika
DD

DD Pią Gru 14, 2018 1:07 pm

"koksik" napisał(a): to będzie hit, nie mogę się doczekac
Zobacz na Youtube a potem pisz, że to hit jak dla mnie zdejmą jak ten program co niewidomej dali konsole do gier!!!
Awatar użytkownika
precz z czymś tak głupim

precz z czymś tak głupim Pią Gru 14, 2018 2:27 pm

Ciesze się bardzo że staram się zachować mądrość i rozsądek - nie oglądając cokolwiek co serwuje Polszmat Reklama i jego pozostałe klony stacji tematycznych z powtórkami i strasznymi głupotami do nadawania reklam. Mamy już w zasadzie prawie 2019 rok i śmieciowa grupa polszmat reklama jak zawsze jest przykładem najgorszej głupoty jaką można sobie wyobrazić i stworzyć przez oszustów, krętaczy, złodziei i tak dalej zarządzających tym bezwartościowym podmiotem...
Awatar użytkownika
ed

ed Pią Gru 14, 2018 3:11 pm

A nie można samemu wymyślić programu? Wieczne małpowanie?
Awatar użytkownika
walter

walter Pią Gru 14, 2018 3:19 pm

Polsat lubi stawiać na porażki, co potwierdza np. kontynuacja All Together Now :D.
Awatar użytkownika
marketetr

marketetr Pią Gru 14, 2018 3:19 pm

Wolałbym już coś z nazwą "The gangbang show".
Awatar użytkownika
ziel

ziel Pią Gru 14, 2018 3:19 pm

yay 50letni format wreszcie w bolandzie
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 15 gości