WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tysiak

Polsat pokaże w Wigilię kolędy i komedię „Kevin sam w domu”. „Nie możemy odejść od tradycji”

tysiak Pią Lis 10, 2017 1:23 am

można narzekać na ten film, że "co roku to samo" ale dla wielu dzieciaków to jest nowość i chętnie to oglądają
Awatar użytkownika
Marcin

Re: Polsat pokaże w Wigilię kolędy i komedię „Kevin sam w domu”. „Nie możemy odejść od tradycji”

Marcin Pią Lis 10, 2017 2:02 am

A to na serio takie ważne, że aż trzeba napisać osobny news? To jakaś forma promocji?
Awatar użytkownika
truckeronroad.com

Re: Polsat pokaże w Wigilię kolędy i komedię „Kevin sam w domu”. „Nie możemy odejść od tradycji”

truckeronroad.com Pią Lis 10, 2017 2:52 am

"Marcin" napisał(a): A to na serio takie ważne, że aż trzeba napisać osobny news? To jakaś forma promocji?

Kilka lat temu jak poszło info że Kevina nie będzie w święta na polsacie... poruszył się cały Polski internet... i musieli się ugiąć. I tak już zostało. Co rok Kevin. A że bajka familijna z przesłaniem, emitują... Poza tym wiele młodych osób widzi co rok to po raz pierwszy :)
Niech puszczają... lepsze to niż strzelaniny na innych kanałach w Wigilijny wieczór.
Awatar użytkownika
rurku

rurku Pią Lis 10, 2017 7:16 am

Tylko 10 lat Kevin leci? Myślałem, że dłużej.
Awatar użytkownika
Tradycjonalista

Tradycjonalista Pią Lis 10, 2017 9:12 am

Uff, święta uratowane. :)
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pią Lis 10, 2017 11:49 am

Całe szczęście! Urrrratowali Święta!

I oczywiście Potop na Wielkanoc!
Awatar użytkownika
As

As Pią Lis 10, 2017 12:53 pm

Mówienie, że ktoś.tego nie widział i dobrze że puszczają jest bez sensu. 1osoba na 10 nie widziała Kevina. Podczas gdy jest cała masa Filmów których nie widziało 9 na 10 osób. No, ale poziom telewizji w Polsce dostosowany jest do widza.
Awatar użytkownika
raj

raj Pią Lis 10, 2017 1:21 pm

A ja od lat nie mogę zrozumieć, dlaczego to akurat "Kevin" stał się jakąś pseudotradycją świąteczną, a nie "Gremliny"...
Awatar użytkownika
Wogli

Wogli Pią Lis 10, 2017 1:24 pm

"raj" napisał(a): A ja od lat nie mogę zrozumieć, dlaczego to akurat "Kevin" stał się jakąś pseudotradycją świąteczną, a nie "Gremliny"...

... Gremliny rozrabiają ;-)
Awatar użytkownika
miś

miś Pią Lis 10, 2017 2:09 pm

Kevin jak najbardziej, ale ja czekam głównie na Griswolda i jego Święta oraz na Złego Mikołaja.
Awatar użytkownika
wuuuu

wuuuu Pią Lis 10, 2017 2:27 pm

i dobrze, ze puszczają ;)
Awatar użytkownika
Ebenezer Skrudrz

Ebenezer Skrudrz Pią Lis 10, 2017 2:29 pm

Ja się wychowałem na "Opowieści wigilijnej" Dickensa, no ale to było w komunistycznej TVP w latach 80 i wogóle jakiś stary dziad to napisał. Jakaś XIX wieczna Anglia, biedota, smartfonów i tv nie mieli. Koszmar zgroza i brrrr xD
Awatar użytkownika
raven

raven Pią Lis 10, 2017 2:34 pm

ufffff......... jak to dobrze ze Kevin będzie na święta bo co to za święta bez Kevina
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Lis 10, 2017 7:56 pm

Jak się nie ma nic nowego do zaoferowania puszcza się to samo co roku.
Awatar użytkownika
polonista

polonista Pią Lis 10, 2017 8:00 pm

Żal mi ludzi, którzy spędzają święta przed telewizorem.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości