WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Krzysztof

Polsat pokaże „Watahę”, oryginalny serial HBO Polska. Premiera 3 grudnia

Krzysztof Pią Lis 15, 2019 6:53 am

No i świetna wiadomość będzie większy dostęp tego świetnego serialu .Nie wiem czy się nie mylę ale pierwotnie ten serial miał właśnie powstać dla Polsatu.
Awatar użytkownika
walter

Re: Polsat pokaże „Watahę”, oryginalny serial HBO Polska. Premiera 3 grudnia

walter Pią Lis 15, 2019 8:35 am

Nie wiem czy takie seriale nadają się do otwartej TV, gdzie rządzi m jak miłość czy pierwsza miłość, może się okazać zbyt ambitny dla większości, ale fajnie było by gdyby puścili np Gra o Tron 😁
Awatar użytkownika
luki

luki Pią Lis 15, 2019 8:35 am

Ooo, a to ciekawa decyzja. Ciekawe, jaka będzie oglądalność.
Awatar użytkownika
Gz

Gz Pią Lis 15, 2019 9:10 am

Nie oglądam Polsatu ale trzeba przyznać że w przeciwieństwie do TVN jakoś kombinują. Bo tam coraz głupsze seriale typu Chyłka
Awatar użytkownika
Roman W

Roman W Pią Lis 15, 2019 9:18 am

Bardzo dobry serial i bardzo dobra decyzja Polsatu, będę oglądał!
Awatar użytkownika
taka_prawda

taka_prawda Pią Lis 15, 2019 10:03 am

"walter" napisał(a): Nie wiem czy takie seriale nadają się do otwartej TV, gdzie rządzi m jak miłość czy pierwsza miłość, może się okazać zbyt ambitny dla większości, ale fajnie było by gdyby puścili np Gra o Tron 😁

W niemieckiej RTL2 niedawno skończyli emitować najnowszy, ostatni sezon. W polskiej telewizji.... jest to co jest.
Awatar użytkownika
Luk

Luk Pią Lis 15, 2019 11:41 am

To kogoś jeszcze interesuje? Nudne to i już takie jak wszystko. Nie czekam.
Awatar użytkownika
Swordfish

Swordfish Pią Lis 15, 2019 2:26 pm

Tam chyba w serialu bohaterowie oglądają w domu Polsat News. Jeśli jest product placement Polsatu, więc naturalnie, że pokazują u siebie. Producentem serialu jest ATM Grupa, która gdzieś również jest powiązana kapitałowo z grupą Polsat.
Teraz czekamy na "Belfra" na głównej antenie TVNu.
Awatar użytkownika
Wierny widz

Wierny widz Pią Lis 15, 2019 2:56 pm

Zaskoczony jestem, jeden z najlepszych seriali HBO Polska, już niedługo nawet w Polsacie.Wydawałoby się, że serial jest nudny, który opowiada tylko o pracownikach straży granicznej w Bieszczadach, ale wg mnie serial jest równie dobry, co "Znaki", "Ultraviolet” i te "Gliniarze" lub jeszcze lepszy.Fajnie, że Polsat dąży w tym kierunku, żeby wtorek był z dobrymi serialami, np. z takimi, bardzo podobnymi do "Gliniarzy", zamiast z tymi nudnymi kobiecymi.Jeśli jeszcze większość nie obejrzała na internecie i w HBO, to oglądalność wg mnie powinna być na poziomie 1,5-7 mln widzów lub może więcej.Szczerze, polecam do obejrzenia.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Lis 15, 2019 3:33 pm

Co innego Wataha serial, a co innego Wataha horror krótkometrażowy. W roli pułkownika Jacek Dewódzki.
Awatar użytkownika
Madhacker

Madhacker Sob Lis 16, 2019 11:37 pm

"Krzysztof" napisał(a): No i świetna wiadomość będzie większy dostęp tego świetnego serialu .Nie wiem czy się nie mylę ale pierwotnie ten serial miał właśnie powstać dla Polsatu.

Dokładnie, lecz Polsat postanowił go anulować. Dobrze, że ATM udało się go sprzedać dalej.
Szkoda tylko, że stacja kupuje licencję seriali, które wyprodukował inny kanał, a sami skupiają się na tworzeniu obyczajówek. Mogliby zainwestować w coś bardziej podobnego gatunkiem.
Awatar użytkownika
telewidz

telewidz Nie Lis 17, 2019 8:34 pm

"Swordfish" napisał(a): Tam chyba w serialu bohaterowie oglądają w domu Polsat News. Jeśli jest product placement Polsatu, więc naturalnie, że pokazują u siebie. Producentem serialu jest ATM Grupa, która gdzieś również jest powiązana kapitałowo z grupą Polsat.
Teraz czekamy na "Belfra" na głównej antenie TVNu.

,,Belfer" jest teraz na ,,Ale kino+", a wcześniej była ,,Misja Afganistan" też wyprodukowana przez ,,Canal+".
Awatar użytkownika
Elwira

Elwira Nie Lis 17, 2019 8:39 pm

"Madhacker" napisał(a):
"Krzysztof" napisał(a): No i świetna wiadomość będzie większy dostęp tego świetnego serialu .Nie wiem czy się nie mylę ale pierwotnie ten serial miał właśnie powstać dla Polsatu.

Dokładnie, lecz Polsat postanowił go anulować. Dobrze, że ATM udało się go sprzedać dalej.
Szkoda tylko, że stacja kupuje licencję seriali, które wyprodukował inny kanał, a sami skupiają się na tworzeniu obyczajówek. Mogliby zainwestować w coś bardziej podobnego gatunkiem.

Zrobili ,,Na krawędzi" i ,,Na krawędzi 2", które przed premierą pokazali na Ipli i dziwili się, że oglądalność premierowych odcinków w telewizji była słaba. Tak jak TVN, który tak zrobił z 2 serią ,,Pod powierzchnią".
Awatar użytkownika
anty

anty Czw Gru 05, 2019 1:39 pm

Co ten Polsat ma z tym wypikowywaniem dialogów, przecież tego się nie daje słuchać, parę przekleństw a oni świętsi od papieża. To jakaś obsesja czy co? Rzadko oglądam Polsat, ale już się z tym u nich spotkałam i pamiętam, że bardzo mnie to raziło, totalna głupota, kto tak robi w filmach czy serialach? Wczoraj czytałam, że w ten sam sposób zajechali film Underdog, tego typu film to nie moja bajka, ale jak już decydują się na emisję to chyba ze świadomością jakie tam są dialogi.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości