[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polsat rozpoczyna emisję serialu „Ślad”. Okil Khamidov: Produkcja opowiada o pracownikach fikcyjnej służby specjalnego CWŚ

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Alonso

Polsat rozpoczyna emisję serialu „Ślad”. Okil Khamidov: Produkcja opowiada o pracownikach fikcyjnej służby specjalnego CWŚ

Alonso Wto Wrz 18, 2018 8:53 am

Bardzo przypomina CSI
Awatar użytkownika
w górę serca

Re: Polsat rozpoczyna emisję serialu „Ślad”. Okil Khamidov: Produkcja opowiada o pracownikach fikcyjnej służby specjalnego CWŚ

w górę serca Śro Wrz 19, 2018 9:24 am

Bardzo przypomina „Trudne sprawy”
Awatar użytkownika
Spr

Re: Polsat rozpoczyna emisję serialu „Ślad”. Okil Khamidov: Produkcja opowiada o pracownikach fikcyjnej służby specjalnego CWŚ

Spr Wto Wrz 29, 2020 1:20 am

większej wiochy jek ten serial nie widziałem jak można kręcić taki syf nawet mój piesek nie chce oglądać tego jet to takie sztuczne
Awatar użytkownika
Wilk

Wilk Wto Wrz 29, 2020 1:28 am

Większej wiochy jek ten serial nie widziałem jak można kręcić taki syf nawet mój pies nie chce oglądać tego jest to takie sztuczne wymyślanie i pokazywanie tej sztucznej animacji i nagle pojawiających się pomysłów i odpowiedzi ze już maja ślad szanowna Redakcjo Polsatu poprawcie coś z tym albo zakończcie ten serial szkoda kasy na opłacanie tych amatorów to nie są aktorzy.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości