WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Alfa ale nie Omega

Będą "delikatesy" ?

Alfa ale nie Omega Czw Paź 07, 2004 8:37 am

Jedno proste pytanie zadam: czy uczestnicy będą jedli krowie mózgi ? owcze oczy ? świerszcze ? bycze jądra ? ......... i temu podobne "niewyszukane smakołyki" ??? ........ W wersji jaką mieliśmy okazję oglądać (bodajrze amerykańską) takie "rarytasy" były na porządku dziennym. .......... Jestem bardzo ciekaw czy i u nas realizatorzy programu zadbali o to, takie "delikatesy" nie pozwoliły uczestnikom programu odejść głodnymi z pustym brzuchem. ......... Osobiście przyznam, że niczego z wymienionych przeze mnie rzeczy nie wziąłbym do ust. ......... Dla mnie ten program właśnie na tym się głównie opiera, bowiem reszta zadań typowo sprawnościowych to kaszka z mleczkiem, a przynajmniej i napewno nic strasznego (subiektywna ocena) ................ KROPKA
Awatar użytkownika
Alfa ale nie Omega

Będą "delikatesy" ?

Alfa ale nie Omega Czw Paź 07, 2004 8:38 am

Jedno proste pytanie zadam: czy uczestnicy będą jedli krowie mózgi ? owcze oczy ? świerszcze ? bycze jądra ? ......... i temu podobne "niewyszukane smakołyki" ??? ........ W wersji jaką mieliśmy okazję oglądać (bodajrze amerykańską) takie "rarytasy" były na porządku dziennym. .......... Jestem bardzo ciekaw czy i u nas realizatorzy programu zadbali o to, takie "delikatesy" nie pozwoliły uczestnikom programu odejść głodnymi z pustym brzuchem. ......... Osobiście przyznam, że niczego z wymienionych przeze mnie rzeczy nie wziąłbym do ust. ......... Dla mnie ten program właśnie na tym się głównie opiera, bowiem reszta zadań typowo sprawnościowych to kaszka z mleczkiem, a przynajmniej i napewno nic strasznego (subiektywna ocena) ................ KROPKA
Awatar użytkownika
antonio

TVN moze sie schowac !

antonio Czw Paź 07, 2004 11:25 am

POLSAT GORA ! TVN moze sie pocalowac w d... wraz z tym swoim robinsonem i ciao darwinem ! Nikt nie pokona polsatu !
Awatar użytkownika
tytys

moze byc ciekawie

tytys Czw Paź 07, 2004 1:27 pm

lubie programu tego typu, wiec juz sie nie moge doczekac. mam nadzieje ze polko dal czadu!
Awatar użytkownika
kaseta89

Do Antonia...

kaseta89 Czw Paź 07, 2004 2:13 pm

TVN ma pocałować się w d... ? Żartujesz sobie. Znając cały ten POLSAT i sknerę Solorza, program okaże się niewypałem. Owszem przyciagnie widzów, ale zrobiony zostanie bez jakiekolwiek profesjonalizmu...
WyPRAWA ROBINSOn jest najdroższą produkcją TVN i tylko patrzeć jak widownia będzie dalej rosła (a rośnie!).
Awatar użytkownika
Dejwid

Fear Faktor jest super

Dejwid Czw Paź 07, 2004 3:57 pm

Mniejmy nadzieje że Polska Edycja też będzie niezła. Brawo Polsat
Awatar użytkownika
ROczeK

Hej a moje komentarze???

ROczeK Pią Paź 08, 2004 12:20 am

__
Awatar użytkownika
radek

nieeeeeeeeeeee

radek Śro Paź 20, 2004 11:11 pm

tylko nie to g..................
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości