WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
KorupcjaPolityczna

Polska Fundacja Narodowa wydała 48 mln zł. 1,6 mln zł na programy TV Republika

KorupcjaPolityczna Sob Paź 01, 2022 8:01 am

W taki sposób PiS finansuje z naszych pieniędzy przyjazne sobie media. Oglądalność stacji to 0,09% za wrzesień, więc nie wiem jaki to sens (i tak tego nikt nie obejrzy).
Awatar użytkownika
Melinda

Re: Polska Fundacja Narodowa wydała 48 mln zł. 1,6 mln zł na programy TV Republika

Melinda Sob Paź 01, 2022 10:11 am

Zrozumcie polskie robaki że panowie z PiSu muszą zarobic i ich rodziny też!!! Więc płacić na nich wyższe podatki!!!
Awatar użytkownika
Nick

Re: Polska Fundacja Narodowa wydała 48 mln zł. 1,6 mln zł na programy TV Republika

Nick Sob Paź 01, 2022 12:24 pm

"KorupcjaPolityczna" napisał(a): W taki sposób PiS finansuje z naszych pieniędzy przyjazne sobie media. Oglądalność stacji to 0,09% za wrzesień, więc nie wiem jaki to sens (i tak tego nikt nie obejrzy).

Może to i lepiej, że nikt nie obejrzy. Ale kasy faktycznie szkoda. Mogłaby komuś pomóc.
Awatar użytkownika
Maro

Maro Sob Paź 01, 2022 3:13 pm

Jak to? A nie płaca w terminie, jezeli już, to polowe, ze kasy nie ma, ze coś tam…
Awatar użytkownika
Dziennikarka

Dziennikarka Nie Paź 02, 2022 8:41 am

Potwierdzam komentarz Mara, że wciąż nie płacą na czas. A płacenie połowy wynagrodzenia, to jest to u nich norma. Nawet zawierają taki zapis w umowie. Niestety...
Awatar użytkownika
Bazyl

Bazyl Nie Paź 02, 2022 6:07 pm

"Nick" napisał(a):
"KorupcjaPolityczna" napisał(a): W taki sposób PiS finansuje z naszych pieniędzy przyjazne sobie media. Oglądalność stacji to 0,09% za wrzesień, więc nie wiem jaki to sens (i tak tego nikt nie obejrzy).

Może to i lepiej, że nikt nie obejrzy. Ale kasy faktycznie szkoda. Mogłaby komuś pomóc.

Przecież pomogła. Sakiewiczowi!
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości