WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jan

Polski Asystent Google to pierwszy krok, na razie bardziej ciekawostka niż przełom

Jan Czw Sty 17, 2019 10:17 am

"Co prawda jeszcze nie testowałem, ale mi się podoba", echhhh... Nie prościej było samodzielnie sprawdzić? Spróbujcie wysłać SMS-a ze znakami interpunkcyjnym, np. z pytaniem. Albo odebrać telefon podczas jazdy samochodem. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Rakim

Re: Polski Asystent Google to pierwszy krok, na razie bardziej ciekawostka niż przełom

Rakim Czw Sty 17, 2019 11:06 am

Ciekawe ale u mnie nadal nie ma języka polskiego ... Po co to ogłaszać jak ten asystent w wersji PL dla większości nadal nie jest dostępny.
Awatar użytkownika
Adam

Re: Polski Asystent Google to pierwszy krok, na razie bardziej ciekawostka niż przełom

Adam Czw Sty 17, 2019 11:12 am

Hmm premiera kojarzy mi się z tym, że produkt wchodzi na rynek i jest dostępny. A tu mamy premierę, produktu brak, piszą o nim wyłącznie branżowi dziennikarze, którzy używają go od wielu tygodni w ramach testów.

Google robisz to źle! Nawet Siri się z Ciebie śmieje!

Premiera... dobre sobie...
Awatar użytkownika
pre

pre Czw Sty 17, 2019 11:56 am

Spokojnie. Ja nie miałem wczoraj, a dzisiaj juz mam. cierpliwości.
Awatar użytkownika
mkn

mkn Czw Sty 17, 2019 12:15 pm

Ja już mam od dziaiaj:)
Awatar użytkownika
Radzio

Radzio Czw Sty 17, 2019 12:47 pm

To ciekawe, że premiera od wczoraj a ja już tydzień temu przez przypadek włączyłem. Był dostępny na obu moich telefonach. Jak na razie w życiu przydał się tylko raz podczas jazdy samochodem. Poprosiłem go by wybrał numer. W sumie fajne bo nie trzeba się gapić w ekran.
Awatar użytkownika
Radek

Radek Czw Sty 17, 2019 12:57 pm

Fajnie, ale póki co nawet dodatek "beta" jest bardzo na wyrost. Polski asystent jest póki co tak zbugowany i niedopracowany, że może być postrzegany jako ciekawostka techniczna a nie produkt. Ja wyczerpałem możliwości asystenta po 10 minutach i póki co wyłączyłem.
Awatar użytkownika
lol

lol Czw Sty 17, 2019 1:14 pm

Ja asystenta na swoim Huawei Y6 mam od dnia premiery. Musiał się zainstalować kilka dni wcześniej, bo nie było tego dnia aktualizacji (ostatnia 11 stycznia dla aplikacji Google).
Awatar użytkownika
Stały gość

Stały gość Czw Sty 17, 2019 2:36 pm

Taki badziew że głowa mała, a do sztucznej inteligencji to mu wieki brakuje. Bardziej rozszerzona wyszukiwarka głosowa, Wie tyle co znajdzie w wyszukiwarce, potrzeby klienta znajdzie w jego wiadomościach do których ma dostęp, pogodę można zobaczyć przez okno przed wyjściem z domu. Nie po co to komu, chyba tylko w ułatwieniach dostępu przyda się osobom niewidomym.
Awatar użytkownika
lol

lol Czw Sty 17, 2019 5:36 pm

"Stały gość" napisał(a): chyba tylko w ułatwieniach dostępu przyda się osobom niewidomym.

I chociażby dlatego to nie jest badziew. Poza tym to dopiero początek, za czasem będzie funkcjonował coraz lepiej, gdy zacznie się uczyć i dołączą kolejne firmy.
Awatar użytkownika
Adam K

Adam K Pią Sty 18, 2019 11:37 am

Przeszkadza mi komenda OK Google. Mało przyjemna i dośc długa. Powinni coś zmienić w tej kwestii.

W każdym razie na razie przełomu brak. Niemniej za 10 lat zdziwimy się co potrafią asystenci
Awatar użytkownika
Franek44d

Franek44d Pią Sty 18, 2019 1:14 pm

Też to mam ale po co nie da się jak usunąć po wtorem nie lubię to po co takie coś robili
Awatar użytkownika
Franek44d

Franek44d Pią Sty 18, 2019 1:19 pm

Włączam klawiaturę gdy nascikam koło to jest 4 kolorowe koło czemu nie da się to usunąć czy zablokować nie dobrze że tak robili
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Sty 18, 2019 2:14 pm

Niby zna polską kulturę i zwyczaje, a choć Polska to kraj w zdecydowanej większości Chrześcijański, to jak zapytasz kim był Jezus Chrystus pokaże tylko link w wyszukiwarce, natomiast kiedy zapytasz kim był Mahomet to od razu zaczyna gadać "Google zapewnia, że jego Asystent potrafi reagować na wiele komend wydawanych w języku polskim, zna także elementy naszej kultury i zwyczajów.
Awatar użytkownika
Waldek75g

Waldek75g Pią Sty 18, 2019 2:50 pm

Nie lubię to usunąć tą stronę
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości