WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
paff

Polskie kina z 43,21 mln sprzedanych biletów w I-III kwartale. „Król Lew” i „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” hitami

paff Czw Lis 14, 2019 9:21 am

Niestety obejrzałem Kogel Mogel. Ten film nawet w pierwszej setce nie powinien się znaleźć. Podparli się legendą i udało im się... ostatni raz.
Awatar użytkownika
grzegorz

Re: Polskie kina z 43,21 mln sprzedanych biletów w I-III kwartale. „Król Lew” i „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” hitami

grzegorz Pią Lis 15, 2019 11:51 am

Jak widać nawet po sprzedaży biletów do kin w Polsce społeczeństwo polskie stać na więcej z roku na rok. Ciekawe jak to skomentuje totalna opozycja. Pewnie uznają, że to ich zasługa jak zwykle.
Awatar użytkownika
lol

Re: Polskie kina z 43,21 mln sprzedanych biletów w I-III kwartale. „Król Lew” i „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” hitami

lol Pią Lis 15, 2019 12:23 pm

super sprawa z tymi biletami po 15 zł w Heliosie i Multikinie ( nie wiem jak w innych) taka promocja mogłaby trwać cały rok.
Awatar użytkownika
Poldek

Poldek Pią Lis 15, 2019 12:50 pm

Ja w tym roku dosc czesto kino odwiedzam. 14,90 przez caly tydzien w Multikinie i Heliosie robi swoje. Poza tym juz ponad rok bez tv, zaoszczedzone 60 zl miesiecznie idzie na kino.
Awatar użytkownika
fa

fa Nie Lis 17, 2019 2:17 am

misz masz to wstyd jest, a nie hit. P. Łepkowska zagrała na sentymentach ludzi do jej poprzednich filmów i pozwoliła wypuścić takie badziewie jakim ten film jest. zażenowanie na sali czułam przez cały film i wstydzę się że też dołożyłam się do tych 2 milionów widzów.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości