WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gruby

Polskie Radio 24 rezygnuje z jednej z audycji Łukasza Warzechy

Gruby Pią Lis 09, 2018 4:16 pm

Obawiam się, że Pan Łukasz jest zbyt niepokorny. Zostanie dosięgnięty nawet tam, gdzie może mu się wydawać, władza PiS nie sięga. Wystarczy, że prezes Kurski powie ZPR, że zrobi z nimi koncert, ale pod warunkiem, że Pan Łukasz przestanie być felietonistą Superekspresu. I, myślę, będzie po ptakach, bo nagle się okaże, że trzeba oszczędzać i że akurat felietony Pana Warzechy są za drogie.
Awatar użytkownika
Kategoria: wykształcone, nieokrzesane chłopstwo

Re: Polskie Radio 24 rezygnuje z jednej z audycji Łukasza Warzechy

Kategoria: wykształcone, nieokrzesane chłopstwo Pią Lis 09, 2018 5:12 pm

"Gruby" napisał(a): Obawiam się, że Pan Łukasz jest zbyt niepokorny. Zostanie dosięgnięty nawet tam, gdzie może mu się wydawać, władza PiS nie sięga. Wystarczy, że prezes Kurski powie ZPR, że zrobi z nimi koncert, ale pod warunkiem, że Pan Łukasz przestanie być felietonistą Superekspresu. I, myślę, będzie po ptakach, bo nagle się okaże, że trzeba oszczędzać i że akurat felietony Pana Warzechy są za drogie.

Niepokorny jest być może dlatego, że liczył na frukta za sławienie dobrej zmiany, a tych nie było. Dziennikarz Rzepy został wiceministrem, może i Łukaszowi marzyła się podobna kariera? Front zmienił z dnia na dzień, a właściwie nic takiego PiS nie wprowadził, czego Warzecha wcześniej by nie wychwalał.

Ale już pal sześć jego aktualne poglądy. Drażni mnie w nim i od zawsze, również z czasów sprzed przemiany, co innego.
Powszechnie wiadomo, że to jeden z bardziej chamskich typków w życiu publicznym i co najgorsze
z chamstwa czyniący swój atut. Zaznaczam, nie, nie miałem z nim żadnego bezpośredniego kontaktu i sprawa mnie nie dotyczy,
ale chyba jeszcze do dziś można na Facebooku znaleźć nagranie jego wulgarnej rozmowy z jednym jego czytelników pod Trojką.
Z rozmowy wynika, ża Warzecha zwyzywał gościa wcześniej i zprosił - licząc, że do tego nie dojdzie - do spotkania twarzą w twarz.
Na tzw, "solówę". Znamy to prawda? "W internecie kozak. Ujawnij się, pokaż twarz, przyjdź" No i gość kulturalnie czeka na niego pod Trójką wiedząc, że Warzecha ma tam audycje na żwyo. Grzecznie przedstawia się, nawiązuje do rozmowy w internecie. Na co zaskoczony Warzecha jedzie jadem, wyzwiskami, groźbami zgłoszenia sprawy na Policje :) Sledząc potem przez jakiś czas profil tego rozmówcy Warzechy, wiem, że żadnego pozwu, wezwania na Policje nie dostał...

Czy to ten ukończony MISH na UW, daje panu łysiejącemu grubaskow z Łodzi, poczucie ponadprzecietności i prawo do ubliżania prywatnym ludziom? Czy długoletnia współpraca z najpoczytniejszym dziennikiem w Polsce czyli Faktem? Do końca nie wiadomo.

Teksty miał wyraziste, co do argumentów nawet sie z nimi zgadzałem, ale forma zdecydowanie była nie do przyjęcia. Nawet jak widać dla redakcji Faktu.

Poza jakobińskim tonem trącajacym o rynsztok niczego Warzecha podczas swojej dotychczasowej pracy dziennikarskiej nie ujawnił. Tępił jedynie komunały, co do ktorych i tak każdy przeciętnie inteligentny człowiek jest sceptyczny.

Dlatego wielkiej straty jako słuchacz PR24 nie odczówam. A w przeciwieństwie do młodszych współpracwoników radia audycje ma przewidywalne. Nigdy niczego się z nich nie dowiedziałem. Był tam grzeczniejszy, no ale z kolei bardzo nudny.

Dużą radość natomiast sprawiało mi wkręcanie go w nerwówkę, jak wtedy gdy w komentarzach na świeżo odpalonym portalu wPolityce.pl podpisywłem się pod jego tekstami jego nazwiskiem, często prowadząc z innymi czytelnikami często ożywione rozmowy.

Albo sam Warzecha, albo podobny do mnie (chociaż nie sądzę), nerwowo odpowiadał, że on nigdy nie komentuje pod swoimi tekstami.
I to kilkanaście takich stresów miał : )) Potem Karnowscy zczeli trochę moderować to forum :)

Łukasz, mam świadomość, że nie jestem w sieci do końca anonimowy, nie podkładam e-mailami bomb pod szpitale, nie mszczę się na osobach prywatnych za złe parkowanie itd. Ale może odszukaj mnie, pozwij, będę miał okazję wykazać, że robiłem to w szerszym interesie publicznym. W imieniu tych czytelników, których dla ktorych forma jest jednak ważna, a teksty typu "dziadu", "motłoch" kojarzą z kręgami
które spotykają jedynie przypadkowo przechodząc obok budy z piwskiem.

MISH skońćzyłeś, angielski - nie jestem przekoany, że znasz na poziomie umożliwiajacym codzienną lekturę, kwalifikacji moralnych do reprezentowania kogokolwiek w swojej pisaninie na pewno nie masz.

Jak to mawia Bogusław Linda, Łódź jest - z grubsza rzecz - biorąc miastem meneli i ty ich świetnie reprezentujesz.
Z MISHem czy bez, to nie ma znaczenia.

Z Łodzią kojarzą mi się tego typu "postaci" jak Sławek Jastrzębowski, Leszek Jażdżewski i właśnie ty.

Kategoria? Formalnie wykształcone, nadal nieokrzesane chłopstwo.
Awatar użytkownika
Jak to jest

Jak to jest Pią Lis 09, 2018 5:13 pm

To jak to jest z niepokornymi. Jak to się wszystko zmienia. Kto jeszcze pamięta dumne sformuowanie publicyści niepokorni. Gdy władza wstała z kolan mieliśmy już komercyjnych publicystów niepokornych klęczących braci a Pan Łukasz stał się zbyt niepokorny ale na pewno nie klęczący ani trudno dać mu przydomek komercyjny.
Awatar użytkownika
.

. Pią Lis 09, 2018 5:14 pm

"OdczUwam"

Być może popełniłem też inne błędy, komentarz spod palca.
Awatar użytkownika
MM

MM Pią Lis 09, 2018 5:19 pm

"Jak to jest" napisał(a): To jak to jest z niepokornymi. Jak to się wszystko zmienia. Kto jeszcze pamięta dumne sformuowanie publicyści niepokorni. Gdy władza wstała z kolan mieliśmy już komercyjnych publicystów niepokornych klęczących braci a Pan Łukasz stał się zbyt niepokorny ale na pewno nie klęczący ani trudno dać mu przydomek komercyjny.

Sformułowanie "publicyści niepokorni" powstało wraz ze startem mediów Karnoiwskich.
W chwili odpalenia WSieci Opinii gdy jeszcze byli w Rzepie.
Karnowscy orietnacji nie zmienli. To samo z Lisickim.

A nawet jeśli by zmienili, to czym innym jest ewolucja poglądów, czy rozczarowanie obozem,
który u władzy się się zdegenerował, a czym innym wolta o 180 stopni, bo brakuje na opłacenie rachunków,
a liczyło się tłuste lata. To znaczy, że jest się pismakiem o mentalności "kto mi da michę, tego wychwalam"
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pią Lis 09, 2018 6:28 pm

Ot i zapomniał Warzecha, że "Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej (tu ludu pisowskiego), niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa (suweren nowogrodzki) odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny."
Historia zatoczyła koło. Klaskało się - była kaska. Pyskuje się - odstawka od koryta.
Awatar użytkownika
były słuchacz

były słuchacz Pią Lis 09, 2018 10:36 pm

Koszmarne radio jak z najgorszego horroru.Beznadziejna oprawa,tragiczna ramówka,odrażający "dobro-zmianowi" prowadzący z republiki i gazety polskiej a co za tym idzie prawie zerowa słuchalność.Kiedy byli lepsi niż Tok dzisiaj kompletne zero.
Awatar użytkownika
Kaśka K

Kaśka K Sob Lis 10, 2018 1:25 am

Bez Sensu ....szkoda nawet sie rozpisywać NIE CHCE..Łukasz Jestes jednym z najbardziej obiektywnych dziennikarzy jakich znam i dziekuje mimo pewnych różnic od czasów odległych SZACUN
Awatar użytkownika
Szymon

Szymon Sob Lis 10, 2018 2:29 pm

A dlaczego p. Warzecha miałby mieć dwie audycje? Jedna nie wystarczy?
Awatar użytkownika
stały słychacz PR24

stały słychacz PR24 Sob Lis 10, 2018 5:47 pm

"były słuchacz" napisał(a): Koszmarne radio jak z najgorszego horroru.Beznadziejna oprawa,tragiczna ramówka,odrażający "dobro-zmianowi" prowadzący z republiki i gazety polskiej a co za tym idzie prawie zerowa słuchalność.Kiedy byli lepsi niż Tok dzisiaj kompletne zero.

W życiu nagle ci się coś jak Warzesze nie udało? Komornik zajmuje konto? Że tak nagle zmieniłeś zdanie?

Słucham PR24 od początku, przesiadwszy się właśnie z Tok FM. Ze wzgledy na charakter mojej pracy przy radiu siedzę cały dzień, z przerwami na siku i jakieś jedzenie. Potem w domu po przerzucaniu nudy w tv, zwykle też wrzucam sobie jakieś radio, częśto PR24, mogę na pewno powiedzieć, że PR24 jestem na biezaco i tak jak było na początkuy tak jest teraz.

Ale hurraoptymisci, entuzjasci, czy zwyczajni klakierzy zwykle tak konczą, jako frustraci.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości