[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polskie Radio chce zastrzec nazwy ponad 30 audycji Trójki. Mann: niech rozważą zastrzeżenie mojego wizerunku

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Rejs

Polskie Radio chce zastrzec nazwy ponad 30 audycji Trójki. Mann: niech rozważą zastrzeżenie mojego wizerunku

Rejs Pią Lis 27, 2020 7:34 am

Mam na imię Wojtek, urodziłem się...
Awatar użytkownika
Wlewu botoksu do mózgu

Re: Polskie Radio chce zastrzec nazwy ponad 30 audycji Trójki. Mann: niech rozważą zastrzeżenie mojego wizerunku

Wlewu botoksu do mózgu Pią Lis 27, 2020 7:46 am

Logopedka z Białegostoku zastrzegała się, że jej celem jest poprawa słuchalności. Zastrzegała, że będzie audyt LP3. Zastrzegała, że nie będzie zwalniać. Zastrzeganie to jej największy sukces.
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Re: Polskie Radio chce zastrzec nazwy ponad 30 audycji Trójki. Mann: niech rozważą zastrzeżenie mojego wizerunku

Babcia Mówi Pią Lis 27, 2020 7:49 am

Urzędu patentowego raczej.

Część tych tytułów jest bardzo ogólna, więc zastrzeżenie nazwy np z cyframi 3 5 7 nie powinno mieć miejsca.
Awatar użytkownika
Riki Balboła

Riki Balboła Pią Lis 27, 2020 7:55 am

Zbierają resztki cegieł z tej ruiny. Myślą, że zbudują z tego pałac. Cudownie rozmnożą 5 ryb i nakarmią nimi tłumy albo chociaż 2,8% słuchaczy. Niech zastrzegą też "Audycję muzyczną" a może nawet "dzień dobry" i "przed mikrofonem" :-)
Awatar użytkownika
Polskie Radio i pluralizm

Polskie Radio i pluralizm Pią Lis 27, 2020 8:01 am

"Wlewu botoksu do mózgu " napisał(a): Logopedka z Białegostoku zastrzegała się, że jej celem jest poprawa słuchalności. Zastrzegała, że będzie audyt LP3. Zastrzegała, że nie będzie zwalniać. Zastrzeganie to jej największy sukces.

"Logopedka" stała się grabarzem PR i taki (jedyny) z niej "pożytek". Jest mistrzynią świata w rozwalaniu tego co dobre. Teraz wydaje publiczną kasę, pod pretekstem "dobra ogólnego", zastrzeżenie nazw audycji których i tak nie ma kto prowadzić. Szkoda słów, ja bym to nazwał zwykłą, prymitywną złośliwością. "Oni mi nowe radio, to ja im dowalę" - mała dziewczynka z piaskownicy. Pali Agnieszko radio tworzą ludzie nie nazwy audycji!
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Pią Lis 27, 2020 8:06 am

Witam, proponuję zastrzec nazwę "Agnieszka Kamińska" i zakazać wszystkim innym Agnieszkom Kamińskim zmienić imię i nazwisko.
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Pią Lis 27, 2020 8:07 am

"Kuba" napisał(a): Witam, proponuję zastrzec nazwę "Agnieszka Kamińska" i zakazać wszystkim innym Agnieszkom Kamińskim zmienić imię i nazwisko.

* nakazać
Awatar użytkownika
Zastrzegam nazwę "wiadomości"

Zastrzegam nazwę "wiadomości" Pią Lis 27, 2020 8:12 am

Niech Radio 357 lub RNŚ zastrzeże słowo "radio". Niech każdy sobie coś zastrzeże. Ale będzie jazda.
Awatar użytkownika
Ela

Ela Pią Lis 27, 2020 8:37 am

A ten znów pierdzi tylko o sobie. Ta niestrawność jeszcze długo będzie się utrzymywała.
Awatar użytkownika
Dariusz

Dariusz Pią Lis 27, 2020 8:56 am

Zabawna jest ta troska ludzi, którzy zlikwidowali jedną z najbardziej sztandarowych audycji Trójki, czyli "Powtórkę z rozrywki".
Awatar użytkownika
Graf

Graf Pią Lis 27, 2020 9:16 am

Nieźle. Państwowa spółka, która siedzi na kasie i wydawałoby się, że może kupić wszystko, czyni jakieś rozpaczliwe ruchy, żeby utrudnić życie internetowym, podkreślam: internetowym rozgłośniom, które nawet jeszcze za bardzo się nie rozkręciły. 😄

Taaak, to bardzo twórcze działanie, które z pewnością zwiększy słuchalność Polskiego Radia 😂
Awatar użytkownika
Bartos

Bartos Pią Lis 27, 2020 9:40 am

"Riki Balboła" napisał(a): Zbierają resztki cegieł z tej ruiny. Myślą, że zbudują z tego pałac. Cudownie rozmnożą 5 ryb i nakarmią nimi tłumy albo chociaż 2,8% słuchaczy. Niech zastrzegą też "Audycję muzyczną" a może nawet "dzień dobry" i "przed mikrofonem"

Dokładnie "audycja muzyczna" to na dzień dzisiejszy flagowy produkt Trujki :)
Awatar użytkownika
xD

xD Pią Lis 27, 2020 9:42 am

"Kuba" napisał(a): Witam, proponuję zastrzec nazwę "Agnieszka Kamińska" i zakazać wszystkim innym Agnieszkom Kamińskim zmienić imię i nazwisko.

I nazwa "audyt Listy Przebojów" czyli never ending story, a nawet never started story :D
Awatar użytkownika
Jef

Jef Pią Lis 27, 2020 10:04 am

"Bartos" napisał(a):
"Riki Balboła" napisał(a): Zbierają resztki cegieł z tej ruiny. Myślą, że zbudują z tego pałac. Cudownie rozmnożą 5 ryb i nakarmią nimi tłumy albo chociaż 2,8% słuchaczy. Niech zastrzegą też "Audycję muzyczną" a może nawet "dzień dobry" i "przed mikrofonem"

Dokładnie "audycja muzyczna" to na dzień dzisiejszy flagowy produkt Trujki

Plus "przy mikrofonie", "kłaniam się nisko" i każdą godzine i minute
Awatar użytkownika
Kontra

Kontra Pią Lis 27, 2020 10:12 am

Bardzo dobrze, że ktoś wreszcie próbuje dbac o majątek publicznej spółki. Do tej pory media czerpały pełnymi garściami i miały w nosie dobre obyczaje. Od lat emitowana audycja "Więcej Świata". Tymczasem Gazeta Wyborcza zaczęła wydawać dodatek pod takim samym tytułem. I nikomu to nie przeszkadzało, nawet nauczycielom moralności, etyki i dobrych obyczajów z Czerskiej.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości