WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jacek

Re: Polskie Radio Kierowców działa od roku. Premier: dziękuję za wspaniałe działania

Jacek Wto Paź 19, 2021 8:59 am

Krótko i na temat - do pięt nie dorastają takim audycjom, jak "Do dechy" w Radiu 357 albo "Skołowani" w Tok FM. W dodatku DAB+ nikt nie słucha. Najpierw zwolnili świetnego dziennikarza motoryzacyjnego, Mariusza Gzyla, a teraz chcą robić radio dla kierowców. Żart.
Awatar użytkownika
dabfan

Re: Polskie Radio Kierowców działa od roku. Premier: dziękuję za wspaniałe działania

dabfan Wto Paź 19, 2021 12:36 pm

A ja słucham radia kierowców. Słucham też innych stacji polskiego radia. Słucham też konkurencji radia bezpieczna podróż.
Awatar użytkownika
były słuchacz

były słuchacz Wto Paź 19, 2021 7:43 pm

Kosztowna szopka za pieniądze podatnika , próbowałem tego słuchać ale porad dla kierowców jest niewiele a te , które są prezentowane zna kazdy kierowca , zapraszają ciągle tego PiS eksperta od transportu Alvina Ghajadura , który bryluje we wszystkich PiS mediach , do słuchania zniechecił mnie prowadzący Robert Kilen , który zanudzał przez kilka porannych godzin i miałem wrażenie , ze nie lubi tej roboty do tego stopnia , że zmieniłem stację raz na zawsze.
Awatar użytkownika
kiero

kiero Wto Paź 19, 2021 8:44 pm

"Łubu dubu" napisał(a): Wspaniałe działania! Jakie? Tego nie wiadomo
Posłuchaj to się dowiesz i jak już zbierzesz pełne info to komentuj.
Awatar użytkownika
Maro

Maro Czw Paź 21, 2021 5:58 am

"były słuchacz" napisał(a): Kosztowna szopka za pieniądze podatnika , próbowałem tego słuchać ale porad dla kierowców jest niewiele a te , które są prezentowane zna kazdy kierowca , zapraszają ciągle tego PiS eksperta od transportu Alvina Ghajadura , który bryluje we wszystkich PiS mediach , do słuchania zniechecił mnie prowadzący Robert Kilen , który zanudzał przez kilka porannych godzin i miałem wrażenie , ze nie lubi tej roboty do tego stopnia , że zmieniłem stację raz na zawsze.

Gajadhur pojawia się w różnych mediach, bo taką ma funkcję. Czy jest pisowski? Nie wiem i niezbyt mnie to obchodzi. W RK nie zauważyłem, żeby bywał częściej, a słucham w miarę regularnie. Urodziny z pisowskimi oficjelami to fatalny pomysł, przez który trochę stracili w moich oczach, ale samo radio pod względem stylu akurat wyróżnia się na tle propagandy mediów publicznych, więc nie kumam pojawiających się tu zarzutów. Nie ma polityki, są krótkie newsy, są serwisy drogowe, w miarę młoda ekipa. Jedyne, do czego mógłbym się doczepić, to powtarzające się piosenki. Trochę większa baza i byłoby naprawdę ok radio. Porównania do 357 nie kupuję, bo to inny słuchacz. RK bliżej do RMF, a jeśli porównywać w ten sposób, to na korzyść RK przemawia brak reklam i konkursów "wyślij imię".
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości