[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polskie Radio nadal nie przekazało wyników audytu Listy Przebojów Trójki

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jacko

Polskie Radio nadal nie przekazało wyników audytu Listy Przebojów Trójki

Jacko Czw Paź 22, 2020 6:38 am

Po co audyt gdy wszyscy wiedzą jak było. Wydruki historii wejść do systemu mogą to tylko potwierdzić.
Awatar użytkownika
Dariusz

Re: Polskie Radio nadal nie przekazało wyników audytu Listy Przebojów Trójki

Dariusz Czw Paź 22, 2020 7:02 am

Audyt czegoś tak banalnego, jak lista przebojów trwa dłużej, niż badanie sprawozdania finansowego spółki prawa handlowego :)
Awatar użytkownika
Seba

Seba Czw Paź 22, 2020 9:33 am

Kultowy Kazio już pisze protest song? A ja kiedyś kupiłem jego kasetę - co za wstyd
Awatar użytkownika
Maciej Nieszczęsny

Maciej Nieszczęsny Czw Paź 22, 2020 10:08 am

Nie wiem, dlaczego mój komentarz został usunięty. Napiszę jeszcze raz: jeśli są logi głosowań (a na bank są), to wystarczy jedna linijka w wierszu poleceń, by pokazać, że coś było nie halo. Jedna linijka.
Awatar użytkownika
Trójkowicz

Trójkowicz Czw Paź 22, 2020 10:49 am

Udało mi się zagłosować na listę nr 2000. Nie było tam Kazika, bo to słaby utwór jest. Ciekawe czy Bartek zaliczył mój głos?
Awatar użytkownika
Weronika

Weronika Czw Paź 22, 2020 12:12 pm

"Seba" napisał(a): Kultowy Kazio już pisze protest song? A ja kiedyś kupiłem jego kasetę - co za wstyd

Kazio niech o eksmitowanych 60 000 lokatorów napisze piosenkę a Mareczek niech mu z takiego tematu zrobi nr 1.
Awatar użytkownika
NIK

NIK Czw Paź 22, 2020 12:56 pm

Pani Prezes Kamińska czekamy na audyt i dymisję!
Awatar użytkownika
Olok

Olok Czw Paź 22, 2020 1:05 pm

"Weronika" napisał(a):
"Seba" napisał(a): Kultowy Kazio już pisze protest song? A ja kiedyś kupiłem jego kasetę - co za wstyd

Kazio niech o eksmitowanych 60 000 lokatorów napisze piosenkę a Mareczek niech mu z takiego tematu zrobi nr 1.

Eeeee Kazio zawsze wiedział gdzie leżą frukta, taki stylizujący się na kontestatora
Awatar użytkownika
pawellaska

pawellaska Czw Paź 22, 2020 2:19 pm

"Trójkowicz" napisał(a): Udało mi się zagłosować na listę nr 2000. Nie było tam Kazika, bo to słaby utwór jest. Ciekawe czy Bartek zaliczył mój głos?
Abyło głosowanie?Ciekawe,mi sie wydaje,ze juznie było,bo nie było notowania2000.
Awatar użytkownika
Ebro

Ebro Czw Paź 22, 2020 3:36 pm

Nie było i nie będzie żadnego audytu. Była polityczno - medialna granda wywołana przez Kamińską i jej mocodawców.
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Czw Paź 22, 2020 4:37 pm

Po co audyt? Cel został osiągnięty. Trójki już nie ma. Na ocenę pracy Kuby i konkluzję, że brak poprawy słuchalności wystarczyło im 3 mce. A afera z LP3 trwa od maja?! - poprawcie mnie jeśli się mylę.
Dla nich nawet taka prosta sprawa jest zbyt skomplikowana do ogarnięcia. Szkoda gadać.
Awatar użytkownika
Trójkowicz

Trójkowicz Czw Paź 22, 2020 4:51 pm

"pawellaska" napisał(a):
"Trójkowicz" napisał(a): Udało mi się zagłosować na listę nr 2000. Nie było tam Kazika, bo to słaby utwór jest. Ciekawe czy Bartek zaliczył mój głos?
Abyło głosowanie?Ciekawe,mi sie wydaje,ze juznie było,bo nie było notowania2000.
Głosowałem godzinę po wydaniu nr 1999.
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Czw Paź 22, 2020 5:13 pm

"Olok" napisał(a):
"Weronika" napisał(a):

Eeeee Kazio zawsze wiedział gdzie leżą frukta, taki stylizujący się na kontestatora

No tak, miasta płacą za koncerciki plenerowe - ot bohatyr
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Czw Paź 22, 2020 7:16 pm

Hehe.. Wiadomo że żadnego audytu nie będzie tak jak i pan Niedźwiedź nie usłyszy przeprosin. Cel. Osiągnięty. Koniaczek? Podwójny. Stać mnie.
Awatar użytkownika
Kaminskaja

Kaminskaja Czw Paź 22, 2020 8:03 pm

Szanowni Państwo
jesteśmy coraz bliżej poznania prawdy. Powtórzę raz jeszcze, jesteśmy już bardzo blisko. Coraz bliżej. I poznamy prawdę. Powtórzę jeszcze raz, jesteśmy już bardzo, bardzo blisko. Ale do tego potrzebne są te miesięcznice. A nie, przepraszam, pomyliłem tematy.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości