[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polskie Radio przekazało sądowi maile Niedźwieckiego i Gila ws. listy przebojów Trójki. „System wymagał ręcznego korygowania”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Arsen Lupin

Re: Polskie Radio przekazało sądowi maile Niedźwieckiego i Gila ws. listy przebojów Trójki. „System wymagał ręcznego korygowania”

Arsen Lupin Wto Lip 20, 2021 2:24 pm

"Paweł" napisał(a):
"to ja zabiłem Laurę Palmer" napisał(a): no właśnie... a może za manipulacje płaciły firmy fonograficzne dlaczego ten wątek nie zostanie zbadany; piosenka-gniot Kazika na 1-szym ; można też się zastanawiać czy Ci sobotni goście w Markomanii to były wolne wybory pana Marka czy jednak na zasadzzie "mają być promowani właśnie Ci a nie inni"...

Ale, że ci od disco polo nie mieli tyle kasy... nie byli w stanie przebić Zawiałow i Organka... to jest dopiero ciekawe...

Disco Polo to jedno, ale że Lady Gaga ani Dua Lipa nie mogły się przebić... to jest dopiero podejrzane, przegrały z Podsiadło, ale ten Dawid to musi być bogaty
Awatar użytkownika
Bartłomiej

Re: Polskie Radio przekazało sądowi maile Niedźwieckiego i Gila ws. listy przebojów Trójki. „System wymagał ręcznego korygowania”

Bartłomiej Wto Lip 20, 2021 2:29 pm

"Matriks" napisał(a):
"Anka i Marta" napisał(a):
"Matriks" napisał(a):
"Maciej" napisał(a):
"normalny" napisał(a):
"Więclaw" napisał(a):
"Jacek" napisał(a): Od dzisiaj przestałem słuchać tego całego 357. Myślałem, żepisiory to szczyt kłamstwa, ale teraz widzę jak bardzo się myliłem. Byłem NAIWNY!

To chyba już pierwsze objawy wypranego mózgu

Oho! Pieski z Żoliborza już ujadają. Hau, hau.

Gdybyś słuchał 357, jak twierdzisz, to całą tą sprawę znałbyś już dawno, bo tam to wszystko, co tu jest napisane, już dawno zostało tam powiedziane, słuchacze 357 gremialnie na niezależnej grupie odżegnali się, nawet dzisiaj, od komentowania tej sprawy, bo nic nowego się nie okazało, ponad to o czym sam redaktor powiedział na antenie.

Czyli słuchacze 357 tolerują przesuwanie wykonawców w górę/w dół listy, bo Pan Marek akurat tak chce.
OK.

Ale Ty wiesz, że mówimy tutaj o liście przebojów, a nie o wyniku wyborów prezydenckich prawda?

Czyli w życiu codziennym tolerujemy krętactwo.
Interesujące podejście, ciekawa mentalność.

Nie ... nie tolerujemy, dlatego nie słuchamy już Polskiego Radia ani nie oglądamy TVP, tylko nie dajemy sobie wmówić, że coś jest czarne kiedy widzimy, że nie jest... proste
Awatar użytkownika
Barry Kent

Barry Kent Wto Lip 20, 2021 2:40 pm

"Matriks" napisał(a):
"Anka i Marta" napisał(a):
"Matriks" napisał(a):
"Maciej" napisał(a):
"normalny" napisał(a):
"Więclaw" napisał(a):
"Jacek" napisał(a): Od dzisiaj przestałem słuchać tego całego 357. Myślałem, żepisiory to szczyt kłamstwa, ale teraz widzę jak bardzo się myliłem. Byłem NAIWNY!

To chyba już pierwsze objawy wypranego mózgu

Oho! Pieski z Żoliborza już ujadają. Hau, hau.

Gdybyś słuchał 357, jak twierdzisz, to całą tą sprawę znałbyś już dawno, bo tam to wszystko, co tu jest napisane, już dawno zostało tam powiedziane, słuchacze 357 gremialnie na niezależnej grupie odżegnali się, nawet dzisiaj, od komentowania tej sprawy, bo nic nowego się nie okazało, ponad to o czym sam redaktor powiedział na antenie.

Czyli słuchacze 357 tolerują przesuwanie wykonawców w górę/w dół listy, bo Pan Marek akurat tak chce.
OK.

Ale Ty wiesz, że mówimy tutaj o liście przebojów, a nie o wyniku wyborów prezydenckich prawda?

Czyli w życiu codziennym tolerujemy krętactwo.
Interesujące podejście, ciekawa mentalność.

Działalność Prezeski to jest właśnie krętactwo, przekazywanie półprawd, wyrwanych fragmentów i budowanie na tym narracji. Nie pouczaj o mentalności, bo sam masz nierozgarniętą
Awatar użytkownika
twbera

twbera Wto Lip 20, 2021 3:11 pm

w latach 80 ustawiał jak czerwońce kazały, to się przyzwyczaił i potem też ustawiał. taki bukmacher radiowy, ciekawe ile prowizja była za miejsce w 10...?
Awatar użytkownika
SłuchaczX

SłuchaczX Wto Lip 20, 2021 3:13 pm

Niestety musi trochę czasu upłynąć, aby prawda została zaakceptowana przez niektórych.
Awatar użytkownika
anna

anna Wto Lip 20, 2021 3:14 pm

Ciekawe czy zdobędzie się na przeprosiny pod adresem słuchaczy? Została mu resztka chociaż honoru?
Awatar użytkownika
KASINA

KASINA Wto Lip 20, 2021 3:17 pm

Dziwne, że ten artykuł nie jest na czołówce, prawda? I to przez 3 dni, hahaha.
Awatar użytkownika
Sajas

Sajas Wto Lip 20, 2021 3:27 pm

Tak właśnie to wygląda z pisiorami.
Ugoda, a potem plucie.
Awatar użytkownika
Atlas

Atlas Wto Lip 20, 2021 3:34 pm

coś komentarze nie wchodzą...
Awatar użytkownika
out

out Wto Lip 20, 2021 3:42 pm

no to zaorali cwaniaka
Awatar użytkownika
ja nie zabiłem

ja nie zabiłem Wto Lip 20, 2021 3:59 pm

to teraz czas na piosenkę "Twoja manipulacja jest mniejsza niż ich"
Awatar użytkownika
Ja

Ja Wto Lip 20, 2021 4:01 pm

"Zdziwiona" napisał(a): I czekali z tymi informacjami, aż Niedźwiedzki wycofa pozew, żeby nagle znaleźć jakieś dowody... dziwne to
Logika się kłania - to Niedźwiecki wycofał pozew a nie TVP.
Awatar użytkownika
?

? Wto Lip 20, 2021 4:04 pm

"Na pewno" napisał(a): Aha, i Kamińska miała takie dowody, a postanowiła utajnić wyniki audytu i zapłacić Niedźwieckiemu za wycofanie pozwu. Uważajcie, bo ktoś uwierzy.
W którym miejscu jest napisane, że ktoś zapłacił za wycofanie pozwu?
Awatar użytkownika
smutek

smutek Wto Lip 20, 2021 4:09 pm

Niedawno organizował wysyłkę kartek do 357 - pewnie tak samo to było ustawione, przecież nikt tego nie sprawdzi. W tamtym roku latał po radiach z promocją książki i niby wyboru kawy, a pewnie podglądał jak się robi radio. Taka to uczciwość baristy. A co było krzyku co to on im zrobi, jakie ma dowody itp. ludzie uwierzyli, protestowali a tu kupa.
Awatar użytkownika
zwolennik opozycji

zwolennik opozycji Wto Lip 20, 2021 4:11 pm

a jak podczas afery z LP3 mówili że Lista przebojów Trójki była ustawiana to zwolennicy pana Marka mówili, że to "brutalny atak PIS" hahaha a to była prawda hahaha
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości