WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Olo

Re: Polskie Radio przekazało sądowi maile Niedźwieckiego i Gila ws. listy przebojów Trójki. „System wymagał ręcznego korygowania”

Olo Wto Lip 20, 2021 10:12 am

Po zawarciu ugody żadne informacje na ten temat nie mają już sensu. Temat zamknięty, LP nie ma, Trója odeszła do historii. Jedni będą stać murem za p. Markiem, inni już go potępili.
Awatar użytkownika
Magda

Re: Polskie Radio przekazało sądowi maile Niedźwieckiego i Gila ws. listy przebojów Trójki. „System wymagał ręcznego korygowania”

Magda Wto Lip 20, 2021 10:14 am

Właśnie wpłaciłam patronat na 357, Trójka sięgnęła dna
Awatar użytkownika
Ale shit

Ale shit Wto Lip 20, 2021 10:16 am

To co zrobiły władze tzw Polskiego Radia to bolszewickie łajdactwo… piep…ę nie słucham
Awatar użytkownika
Maria

Maria Wto Lip 20, 2021 10:17 am

Nie lubiłam audycji Niedźwieckiego, ale to co robi Kamińska nie jest w porządku, zostałam z Trójką… do dzisiaj… żegnam…
Awatar użytkownika
Walcie się

Walcie się Wto Lip 20, 2021 10:20 am

Nie słucham Trójki
Awatar użytkownika
Brawo

Brawo Wto Lip 20, 2021 10:21 am

Znowu skoczą wpłaty na 357. Super
Awatar użytkownika
Bruno

Bruno Wto Lip 20, 2021 10:21 am

Nikt tak jak pani prezes nie dba o powodzenie przedsięwzięć Nowy Świat i 357
Awatar użytkownika
Wanda

Wanda Wto Lip 20, 2021 10:22 am

Ja też nie słucham Trójki
Awatar użytkownika
malaparte

malaparte Wto Lip 20, 2021 10:32 am

bolszewickie metody i zwyczaje... nawet niszową stację radiową musieliście rozp... a wszystko po to aby zatrudniać swoich, rozkradać budżetowe pieniądze... nie potraficie nic pozytywnego zbudować, trójki już nie ma i tego nie zmienicie...
Awatar użytkownika
Grzegorz Zbyryt

Grzegorz Zbyryt Wto Lip 20, 2021 10:34 am

"Wanda" napisał(a): Ja też nie słucham Trójki

Ja też juz nie słucham trujki
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Wto Lip 20, 2021 10:40 am

Od dzisiaj przestałem słuchać tego całego 357. Myślałem, żepisiory to szczyt kłamstwa, ale teraz widzę jak bardzo się myliłem. Byłem NAIWNY!
Awatar użytkownika
Wera

Wera Wto Lip 20, 2021 10:41 am

"Oszukany" napisał(a): Przeczytajcie sobie proszę ten artykuł na gazeta.pl w całości.
Tak jak ręczna ingerencja polegająca na odsianiu botów i około-botów jest ok i maile to potwierdzają, to jednak Niedźwiecki zwyczajnie manipulował po uważaniu wywalając z listy przebojów piosenki które mu nie odpowiadały (np. cyt. "bo tekst okropny" WTF???)
Wywalał z 50-tki utwory które tam w wyniku głosowania się znalazły, a wciskał inne które jego zdaniem na liście powinny się znaleźć (Queen było na 63 miejscu, ale po ingerencji znalazło się na 50-tym bo cyt. "dajmy szansę")
No kur...
To jawna manipulacja. By nie powiedzieć ostrzej.
Czuję się oszukany, po prostu.
Nie będę dalej wspierał finansowo 357....

A może za te manipulacje płaciły firmy fonograficzne?
Awatar użytkownika
Bwnw

Bwnw Wto Lip 20, 2021 10:43 am

Maila obnażyły misia. Upadek legendy. Czas zgasić światło.
Awatar użytkownika
Więclaw

Więclaw Wto Lip 20, 2021 10:44 am

"Jacek" napisał(a): Od dzisiaj przestałem słuchać tego całego 357. Myślałem, żepisiory to szczyt kłamstwa, ale teraz widzę jak bardzo się myliłem. Byłem NAIWNY!

To chyba już pierwsze objawy wypranego mózgu
Awatar użytkownika
Jan z Bydgoszczy

Jan z Bydgoszczy Wto Lip 20, 2021 10:45 am

"Grzegorz Zbyryt" napisał(a):
"Wanda" napisał(a): Ja też nie słucham Trójki

Ja też juz nie słucham trujki

Nie słucham Trójki
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości