WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
( | )

Polskie Radio zawiesza do odwołania wydarzenia z udziałem publiczności i zmienia ramówki. "Musimy radzić i informować tak, żeby nie wywołać paniki"

( | ) Czw Mar 12, 2020 7:02 am

Proponuję na wszelki wypadek zawiesić audycje z udziałem słuchaczy. Na pewno wyrazy potępienia nie służą interesom partyjnym i pani prezes.
Awatar użytkownika
Ralf

Re: Polskie Radio zawiesza do odwołania wydarzenia z udziałem publiczności i zmienia ramówki. "Musimy radzić i informować tak, żeby nie wywołać paniki"

Ralf Czw Mar 12, 2020 9:02 am

A kiedy zawieszą totalną niszczycielkę Polskiego Radia, wyfiokowaną logopedkę z Podlasia? Moim zdaniem takiej wyjątkowo charakterologicznie paskudnej osoby zarządzającej dawno nie było w gmachu PR.
Awatar użytkownika
mmp

Re: Polskie Radio zawiesza do odwołania wydarzenia z udziałem publiczności i zmienia ramówki. "Musimy radzić i informować tak, żeby nie wywołać paniki"

mmp Czw Mar 12, 2020 12:36 pm

Wy to powinniście zawiesić wydarzenia z publicznością do przywrócenia normalności w spółce, bo teraz to nawet pies z kulawą nogą do was nie przyjdzie.
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Czw Mar 12, 2020 12:53 pm

Pani Kamińskiej najlepiej wychodzi zawieszanie i zwalnianie.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Mar 12, 2020 3:57 pm

Powinni przywrócić publiczność nie prędzej niż 4 kwietnia. Władza nie ma nic do rzeczy. Słuchacze mogą się wypowiadać. Kamińska nie jest do końca taka jak Stanisławczyk. Stanisławczyk przynajmniej tłumaczyła się rzekomą chorobą na raka, a Kamińska tego nie ma.
Awatar użytkownika
Vw

Vw Czw Mar 12, 2020 9:49 pm

Pani Kaminska niszczy marke Polskiego Radia. Czabanski minie a Kaminska wroci na mopa na Podlasie
Awatar użytkownika
były słuchacz Trójki

były słuchacz Trójki Pią Mar 13, 2020 3:07 pm

Może najpierw niech pani prezes poinformuje słuchaczy dlaczego niszczy Trójkę.
Awatar użytkownika
ZZZZZZZ

ZZZZZZZ Pią Mar 13, 2020 11:46 pm

"Vw" napisał(a): Pani Kaminska niszczy marke Polskiego Radia. Czabanski minie a Kaminska wroci na mopa na Podlasie

No zaraz, na jaki mop. Mop ma to do siebie, że jest wysoki. Czyli dla logopedki z Podlasia zostaje najwyżej szczotka do kibelka.
Awatar użytkownika
LK

LK Pią Mar 13, 2020 11:56 pm

Tak złej prezes to jeszcze nie było w Polskim Radiu. Ale i to się skończy. Tylko w lustereczko to ta pani niech sobie lepiej nie patrzy. Btw. jak tam botoksik?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości