[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Pomocna pożyczka dla firmy zamiast dotacji?

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Nowy Biznes, Biznes Plan, Pomysł na Biznes, Działalność Gospodarcza, Prawo, Podatki, Urząd Skarbowy, Kredyty, Środki Unijne, Windykacja, ZUS, Franchising, Franczyza

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Anka

Re: Pomocna pożyczka dla firmy zamiast dotacji?

Anka Śro Sty 15, 2014 9:32 pm

Haska napisał(a):Niestety to prawda. Od przyszłego roku, otrzymanie dotacji będzie niemożliwe. Szkoda, że bezzwrotne dotacje znikają, ale nie mamy na to żadnego wpływu. W zamian za to w Urzędzie Pracy będzie można się starać o pożyczkę, którą niestety trzeba będzie zwrócić.

Z tymi dotacjami to tez było kiepsko. Mój chłopak starał się kilka miesięcy o dofinansowanie z unii i urzedu pracy na otwarcie swojego warsztatu i co? I niestety zrobił biznes plan i zakupił nawet część sprzetu przez te kilka miesięcy oszczedzaliśmy na czym sie dało bo musiał byc oficjalnie bezrobotny i co? Odmówiono mu żal i żenada w końcu aby te wysyłki nie poszły na marne to wzieliśmy pożyczkę i tam się udało dzięki tej pomocy otworzyć warsztat i już ponad pół roku prosperuje całkiem nieźle.
Awatar użytkownika
jacek28

jacek28 Czw Sty 16, 2014 8:05 pm

Jeśli teraz w urzędzie pracy będą dostępne pożyczki, które trzeba zwrócić, to równie dobrze mogę sobie iść gdzieś do instytucji pozabankowej i tak zaciągnąć pożyczkę, która pewnie będzie bardziej pomocna i przede wszystkim łatwiejsza do zaciągnięcia bo nikt nie będzie ode mnie wymagał tylu papierów i zaświadczeń.
Awatar użytkownika
margol1985@gmail.com

margol1985@gmail.com Czw Sty 23, 2014 12:43 pm

jacek28 napisał(a):Jeśli teraz w urzędzie pracy będą dostępne pożyczki, które trzeba zwrócić, to równie dobrze mogę sobie iść gdzieś do instytucji pozabankowej i tak zaciągnąć pożyczkę, która pewnie będzie bardziej pomocna i przede wszystkim łatwiejsza do zaciągnięcia bo nikt nie będzie ode mnie wymagał tylu papierów i zaświadczeń.

I to będzie zdecydowanie opłacalne, i taką wygodną w firmie pożyczkowej szybciej się spłaci niż w tym urzędzie pracy. W tym urzędzie szybko się przekonają, że to nie był najlepszy pomysł, bo mało kto będzie do nich przychodził. No ale właśnie dzięki temu pomocne instytucje finansowe zyskają klientów.
Awatar użytkownika
Hieronim

Hieronim Sob Sty 25, 2014 9:21 pm

Haska napisał(a):Niestety to prawda. Od przyszłego roku, otrzymanie dotacji będzie niemożliwe. Szkoda, że bezzwrotne dotacje znikają, ale nie mamy na to żadnego wpływu. W zamian za to w Urzędzie Pracy będzie można się starać o pożyczkę, którą niestety trzeba będzie zwrócić.

No to skoro nie będzie można się starać już o te dotacje to może w takim razie jednak ta pożyczka będzie i okaże się ona pomocna dla tych którzy najbardziej takiej pomocy finansowej potrzebują. Czy to będzie jakaś pożyczka pozabankowa i to taka gdzie nie będą wymagali żadnych zaświadczeń o zarobkach i tego typu innych dokumentów? Czy to będzie pożyczka dla każdego? Od kiedy to zamierza wejść w życie?
Awatar użytkownika
Geger

Geger Nie Sty 26, 2014 3:11 pm

Jeżeli chodzi o to, to pomocna pożyczka to bardzo dobry wybór. Jej oferta pożyczki gotówkowej bez BIK jest atrakcyjna.
Awatar użytkownika
aldona

aldona Pon Sty 27, 2014 11:52 am

Ja też czytałam, że na dotację nie bedzie można co liczyć daltego też nie zosatnie nic innego skorzystanie z jakiejśc instytucji finansowej i poszukanie oferty pożyczki, która bedzie pomocna. :D
Awatar użytkownika
Zamn

Zamn Pon Sty 27, 2014 2:19 pm

Pożyczki gotówkowe w pomocnej pożyczce to bardzo dobry wybór. Mają niskie oprocentowanie i łatwo jest je dostac.
Awatar użytkownika
Gengs

Gengs Pon Sty 27, 2014 6:24 pm

Pożyczka bez BIK w pomocnej pożyczce to rzeczywiście bardzo dobry wybór. Warto ją wybrać.
Awatar użytkownika
margol1985@gmail.com

margol1985@gmail.com Wto Sty 28, 2014 12:20 am

Gengs no jasne, ze to najlepszy wybór, nie ma innej takiej wygodnej pożyczki, która byłaby pomocna i taka tania. Ich placówki są prawie w każdym większym mieście, więc nie ma żadnego problemu, żeby się udać tam osobiście, jeśli ktoś się boi np przez internet, bo np. nie wierzy w opinie klientów na forum dyskusyjnym. W tej pomocnej pożyczce, zawsze można wybrać jakieś rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Hipolit

Hipolit Śro Sty 29, 2014 11:30 am

Pożyczka z urzędu pracy to też nie jest wcale taka oczywista sprawa, kiedyś na przykład trzeba było byc pół roku zarejestrowanym bezrobotnym, ale w tym czasie z czego żyć? Zbierać butelki ze śmietnika? A jak ktoś ma rodzinę? To urzędniczy absurd aby tylko pomóc jak najmniej, już lepiej jest wziąć pożyczkę gotówkową na start dla firm w instytucji pozabankowej, która nie będzie od nas żądała zaświadczeń i wtedy można się skupić na działalności.
Awatar użytkownika
Diablo

Diablo Śro Sty 29, 2014 9:46 pm

Myślę że każde z rozwiązań ma swoje plusy i minusy, dlatego też to od konkretnego klienta zależy na co właściwie się zdecyduje. Najwazniejsze by się zastanowić nad swoimi oczekiwaniami.
Awatar użytkownika
kasia1

kasia1 Śro Lis 30, 2016 6:19 pm

Brałam w Profi Credit pożyczkę, kwota 8 tys zł. Już spłacona. Brałam jakieś 3 lata temu, w tym roku uporałam się z ratami, nie było tak źle jak sie spodziewałam, dobry %
Wróć do Biznes Forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości