[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ponad 378 tysięcy numerów przeniesionych w I kwartale 2020 roku. Plus ponownie liderem, Play z nowym rekordem strat

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Zgredek

Ponad 378 tysięcy numerów przeniesionych w I kwartale 2020 roku. Plus ponownie liderem, Play z nowym rekordem strat

Zgredek Wto Kwi 07, 2020 9:32 am

I zieloni najmniej oddali . Pławo Wy :)
Awatar użytkownika
Darious

Re: Ponad 378 tysięcy numerów przeniesionych w I kwartale 2020 roku. Plus ponownie liderem, Play z nowym rekordem strat

Darious Wto Kwi 07, 2020 10:45 am

Czyli dzieje się to co już dawno musiało się stać, czyli Play dołuje, Orange i TM bez zmian. Dziwi mnie tylko ten przyrost w Plusie.
Awatar użytkownika
Ja_2020

Re: Ponad 378 tysięcy numerów przeniesionych w I kwartale 2020 roku. Plus ponownie liderem, Play z nowym rekordem strat

Ja_2020 Wto Kwi 07, 2020 3:22 pm

Cóż to się stało, że Play który tak chwalił się że przechodzi do nich najwięcej osób ostatnio notuje takie spadki?
Awatar użytkownika
viki

viki Śro Kwi 08, 2020 12:20 am

Plus kolejny kwartał najlepiej w raporcie UKE. Opłaca się inwestować w sieć a nie tylko w reklamy
Awatar użytkownika
Observer

Observer Śro Kwi 08, 2020 12:28 am

"Ja_2020" napisał(a): Cóż to się stało, że Play który tak chwalił się że przechodzi do nich najwięcej osób ostatnio notuje takie spadki?

Play też ponad pół roku temu chwalił się że ma 5G :)
Ich chwalenie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością :)
Awatar użytkownika
maxo

maxo Pią Kwi 10, 2020 2:04 pm

"Darious" napisał(a): Czyli dzieje się to co już dawno musiało się stać, czyli Play dołuje, Orange i TM bez zmian. Dziwi mnie tylko ten przyrost w Plusie.

A co w tym dziwnego? mają spośród dużych operatorów najniższe ceny. a pracuję w sprzedaży i wiem, że to cena jest głównym czynnikiem wyboru operatora.
Awatar użytkownika
maxo

maxo Pią Kwi 10, 2020 2:05 pm

"Ja_2020" napisał(a): Cóż to się stało, że Play który tak chwalił się że przechodzi do nich najwięcej osób ostatnio notuje takie spadki?

Bo ma drożej niż pozostali, chociażby Plus.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości