WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
enterd

Re: Ponad 400 tys. osób kupiło dostęp do kanałów Polsat Sport z transmisjami Euro 2016

enterd Czw Cze 16, 2016 7:28 pm

Prawdziwe dane są całkiem inne. Do 13.06.2016 pakiet nabyło tylko 123 tys 245 osób.
Z tego powodu Polsat ratując wyniki wyłączył ARD i ZDF
Awatar użytkownika
DankoJones

Re: Ponad 400 tys. osób kupiło dostęp do kanałów Polsat Sport z transmisjami Euro 2016

DankoJones Czw Cze 16, 2016 9:48 pm

No to całkiem spore zainteresowanie. Ja mam za free, bo przedłużyłem umowę. Ale gdyby nie taka możliwość pewnie też bym wykupił.
Awatar użytkownika
Niko

Niko Pią Cze 17, 2016 9:31 pm

Gdyby sprzedali sporo to by się tym chalili a tak że niby nie podają takich danych
Awatar użytkownika
wesoz

wesoz Sob Cze 18, 2016 9:29 am

Prawda jest taka. Sport z tego co pamiętam zawsze miał być propagowany. Pamiętam jak bylem mały po mistrzostwach każdy miał jakąś koszulkę gwiazdy i przez kolejne tygodnie udawaliśmy na boisku ich triki. Tym sportem się żyło. Teraz kasa,kasa,kasa i oni chcą więcej ludzi na orlikach i lepsze zespoły w ekstraklapie. Hipokryci.
Awatar użytkownika
Rabbit

Rabbit Sob Cze 18, 2016 11:27 am

"Waldek" napisał(a): Co za bzdury niektórzy tu wypisują... W CP nie trzeba dopłacać, wystarczy przedłużyć umowę i się ma Euro w całości dostępne za darmo...

Bzdury to Ty piszesz. Podpisując umowę na 24m tracę możliwość wcześniejszego wypowiedzenia i dostania nowej umowy z darmowymi miesiącami, więc tracę dużo więcej.
Awatar użytkownika
Rabbit

Rabbit Sob Cze 18, 2016 11:29 am

"DankoJones" napisał(a): No to całkiem spore zainteresowanie. Ja mam za free, bo przedłużyłem umowę. Ale gdyby nie taka możliwość pewnie też bym wykupił.

Ile straciłeś darmowych miesięcy na tym przedłużeniu?
Awatar użytkownika
Rabbit

Rabbit Sob Cze 18, 2016 11:40 am

"karolx" napisał(a): mi bardzo zależało na obejrzeniu wszystkich meczy, więc wykupiłem dostępy w Netii za 99 zł. Gdzieś przeczytalem ze to jest ponad 200 godzin relacji ze stadionów!!! i niech mi ktoś powie że usługa nie jest warta 99zł!!!!!

Za chwilę każą płacić za Teleranek, Wieczorynkę i Wiadomości. Wtedy też będziesz zadowolony?
Awatar użytkownika
eXte

eXte Nie Cze 19, 2016 2:13 am

"ani grosza" napisał(a):
"ssss" napisał(a): Trzeba nie szanować pieniędzy jeśli płaci się Solorzowiza dostęp a mecze sa pokazywane za darmo na zdf i das erste.

Powiem więcej mając na zwykłej antenie czeską telewizję trzeba być frajerem aby płacić za mecze.

Tak, dokładnie. Na kanale CT Sport transmitowane na żywo są wszystkie mecze Euro 2016. Za darmo.
Awatar użytkownika
bnm

bnm Nie Cze 19, 2016 2:51 am

Tak jest, EURO za free: Astra 19E, Eutelsat 9E (wybrane mecze) lub Turksat 42E
albo naziemnie: DVB-T Czechy, Słowacja, Białoruś lub Niemcy.
Awatar użytkownika
Kenk

Kenk Nie Cze 19, 2016 9:14 pm

Zainteresowanie dość spore i to raczej prawdziwych kibiców piłkarskich, a nie tylko jednej drużyny. Polsat raczej nie zarobi kroci i wizerunkowo też niestety mu się oberwało. Ja patrzę z innej strony - gdyby nie polsat to nie byłoby w Polsce siatki, kosza, piłki nożnej, bo pzostali nadawcy - szczególnie publiczna miała to daleko gdzieś.
Awatar użytkownika
Krzaks

Krzaks Pon Cze 20, 2016 11:50 am

Ja jako wielki fan piłki nożnej wykupiłem dostęp i mówcie co chcecie ale nie żałuję. Taka impreza zdarza się raz na 2 lata, więc to parę dyszek jakieś poważnej dziury w budżecie mi nie zrobi.
Awatar użytkownika
Paliak

Paliak Pon Cze 20, 2016 2:27 pm

"ssss" napisał(a): Trzeba nie szanować pieniędzy jeśli płaci się Solorzowiza dostęp a mecze sa pokazywane za darmo na zdf i das erste.
Albo ich mieć za mało lub nie mieć wcale! Stary rabin zwykł mawiać: "pan nie myśl jak oszczędzić, myśl pan jak zarobić!" Ja kupiłem dostęp za te marną stówkę i nie żałuję. Solorz zarobił i to nieźle, czyli dobrze, że polski kapitał się umacnia. Tylko wyrobnicze gołodupcy mogą narzekać. Ludzie przedsiębiorczy i kochający piłkę z pewnością nie.
Awatar użytkownika
Greg

Greg Wto Cze 21, 2016 9:29 am

Wczoraj podziękowaniem Polsatowi za 7 letnią współpracę.W każdej hurtowni są zniżki dla stałych klientów.Polsat proponuje jedynie przedłużenie umowy na której mam stracić promocyjny okres w innych przypadkach traktuje wszystkich jednakowo.Widać nie zależy Cyfrowemu Polsatowi na mnie.Pójdę kupić towar w innym sklepie.
Awatar użytkownika
Mido

Mido Pią Cze 24, 2016 3:29 pm

Ja tam nie narzekam, dobry produkt Posatowi na te mistrzostwa wyszedł za niewielką kasę. Wszystkie mecze, jakość, goście. Nie rozumiem wojowników łapiących sygnał z niemiec czy czech. Wspieram polski kapitał.
Awatar użytkownika
Tierry

Tierry Pią Cze 24, 2016 4:39 pm

Ja wykupiłem i nie żałuję, bo te 79 pln nie specjalnie zubożyło mój portfel, a mam święty spokój. Nie muszę się spinać i szukać streamów za darmo itp. Polsat i tak przecież dla biednych puszcza ponad 25 meczów (ponad połowę) tak więc nie ma co narzekać.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości