WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
real

Re: Ponad 400 tys. osób kupiło dostęp do kanałów Polsat Sport z transmisjami Euro 2016

real Śro Cze 15, 2016 10:15 am

Nie rozumiem tego biadolenia tutaj ??? NIe stać Kogoś na 99zł, nie ogląda, albo ogląda tylko to co jest dostępne dla wszystkich.
PO PIERWSZE, wszystkie mecze Polski lecą i na TVP i na Polsacie, więc gdzie tu problem ????
Ćwierćfinały, półfinały, finał też chyba wszystkie będą na TVP lub PST.
A jak ktoś chce oglądać więcej, bardziej go to interesuje to płaci. Nic za darmo nie ma.
Awatar użytkownika
filuś

Re: Ponad 400 tys. osób kupiło dostęp do kanałów Polsat Sport z transmisjami Euro 2016

filuś Śro Cze 15, 2016 11:50 am

Tu nie chodzi o sam fakt pobierania opłaty, lecz podyktowanej stawki. Czy też kogo stać, a kogo nie stać. Aby uzmysłowić "obcokrajowcom" kwotę, niech powiedzą, czy 99 EURO za jedną imprezę to dużo, czy mało? Przecież to jest normalna dniówka. A ja daję głowę, że w Niemczech zdecydowaliby się tylko szaleńcy na ten wydatek. Więc dlaczego w Polsce ludzie dają się złapać na ppv? A jaką inną mają rozrywkę? Za stówę można wykupić bilet do parku rozrywki na cały sezon.
Awatar użytkownika
bob

bob Śro Cze 15, 2016 12:50 pm

Zainteresowanych informuję ,że WSZYSTKIE mecze ME emitowane są BEZPŁATNIE na kanałach: ZDF ( dni nieparzyste) oraz DAS ERSTE ( dni parzyste). U operatora NC + ZDF jest na kanale 245, DAS ERSTE na 300.
Awatar użytkownika
aaaaaaaaaa

aaaaaaaaaa Śro Cze 15, 2016 1:49 pm

"real" napisał(a): Nie rozumiem tego biadolenia tutaj ??? NIe stać Kogoś na 99zł, nie ogląda, albo ogląda tylko to co jest dostępne dla wszystkich.
PO PIERWSZE, wszystkie mecze Polski lecą i na TVP i na Polsacie, więc gdzie tu problem ????
A jak ktoś chce oglądać więcej, bardziej go to interesuje to płaci. Nic za darmo nie ma.

Nie w tym myk, chodzi o to że w innych krajach euro 2016 jest za free na telewizjach otwartych
Awatar użytkownika
Mr.Chiquita

Mr.Chiquita Śro Cze 15, 2016 4:41 pm

W innych krajach, np. w Niemczech, ludzie płacą solidarnie abonament na telewizję publiczną. Więc mają Euro na kanałach otwartych. My nie płacimy, więc nie mamy. Pretensje kieruj do wymigujących się cwaniaków.
Awatar użytkownika
ciekawy

ciekawy Śro Cze 15, 2016 6:22 pm

"Mr.Chiquita " napisał(a): W innych krajach, np. w Niemczech, ludzie płacą solidarnie abonament na telewizję publiczną. Więc mają Euro na kanałach otwartych. My nie płacimy, więc nie mamy. Pretensje kieruj do wymigujących się cwaniaków.

A 97 złotych, które płacę co miesiąc Cyfrowemu Polsatowi, a do których każe mi dopłacić za mistrzostwa, to co innego jak abonament?
Awatar użytkownika
pavv

pavv Śro Cze 15, 2016 7:01 pm

A wg moich ustaleń wynika, że wykupiono około 20 tys. przy czym dostęp i tak ma 80 tys bo są to dekodery służbowe alb vipowskie.
Awatar użytkownika
Tony

Tony Śro Cze 15, 2016 7:02 pm

Ale CP nie każe dopłacać za mistrzostwa. Przecież wystarczy przedłużyć umowę z CP i Euro w całości są w cenie abonamentu...
Awatar użytkownika
o jedno kodowanie za daleko

o jedno kodowanie za daleko Czw Cze 16, 2016 9:17 am

Mecze, które są zarówno na otwartym Polsacie jak i TVP oczywiście oglądam u tych drugich. U mnie Polsat za zakodowanie Euro wyleciał z listy programów w moim TV (i wszystkie te jego dziadowskie pochodne kanały). Wyleciałby pewnie już po zakodowaniu MŚ w siatkówce w Polsce, ale tą dyscypliną sportu się zupełnie nie interesuję. Teraz miarka się przebrała. W mojej rodzinie wszyscy zrobili to samo, także na nas na reklamach sobie nie zarobicie. Oczywiście o żadnym wykupywaniu abonamentu w Cyfrowym Polsacie, Ipli czy Plusie nie może być również mowy. Chytry dwa razy traci. I polecam tak uczynić każdemu, kogo ta decyzja o Euro po prostu wk*ła. My przeżyjemy bez Polsatu, ale czy Polsat bez nas? Wątpię.
Awatar użytkownika
hehehehe

hehehehe Czw Cze 16, 2016 9:28 am

"Kurdupel" napisał(a): Kupiłem pakiet Euro 2016 i uwierzcie mi nie czuję się frajerem, ani człowiekiem który nie szanuje pieniędzy jak niektórzy tu napisali. Mam polski komentarz, opinie, wywiady, wiadomości z Euro i już. - To tyle.

To że się nie czujesz, nie znaczy, że nim nie jesteś.
Awatar użytkownika
Kloop

Kloop Czw Cze 16, 2016 10:16 am

Golić FRAJERÓW i jeleni !!!!!!!!! Bezmózgowce powinni zabulić wać panu blokującemu solorzowi nawet 149 zł
przecież ich stać !!!!!!
Na głupotę jeszcze nie ma lekarstwa.
Na szczęście na niemiecką TV zawsze można liczyć. DANKE !
Awatar użytkownika
widz

widz Czw Cze 16, 2016 10:56 am

400 tys to nie dużo jak na taka skalę widowiska, a Polsat to ssawka pieniędzy mało i mało.
Awatar użytkownika
zzz

zzz Czw Cze 16, 2016 12:04 pm

chodzi o to, że Polsat syfrowy oszukał wszystkich abonentów promując swoją platformę już od 2 lat jako na której będą "wszystkie " mecze euro 2016.Wielu abonentów wykupilo CP z mysla, ze obejrza euro w ramach abonamentu )(płacą przecież co miesiąc ). Teraz zostali perfidnie oszukani dla paru srebrników. No ale jak takie wyniki sprzedaży to Solorz mocno dopłaci. Zapłacił za prawa 120 mln pln. Więc te 30 mln (w tym wiele pzredłużen abo więc bezpłatnie to grosze. Na reklamach miałby o wiele więcej .Więc niech dalej filantrop dopłaca będzie mniej abonentów a więcej piratów.
"real" napisał(a): Nie rozumiem tego biadolenia tutaj ??? NIe stać Kogoś na 99zł, nie ogląda, albo ogląda tylko to co jest dostępne dla wszystkich.
Awatar użytkownika
karolx

karolx Czw Cze 16, 2016 4:07 pm

mi bardzo zależało na obejrzeniu wszystkich meczy, więc wykupiłem dostępy w Netii za 99 zł. Gdzieś przeczytalem ze to jest ponad 200 godzin relacji ze stadionów!!! i niech mi ktoś powie że usługa nie jest warta 99zł!!!!!
Awatar użytkownika
Waldek

Waldek Czw Cze 16, 2016 5:00 pm

Co za bzdury niektórzy tu wypisują... W CP nie trzeba dopłacać, wystarczy przedłużyć umowę i się ma Euro w całości dostępne za darmo...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: alandancarm oraz 3 gości