WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość

Re: Ponad 400 tys. zł zebrano na internetowe radio "Nowy Świat". "To nie będzie 'stara' Trójka"

Gość Pon Kwi 20, 2020 3:45 pm

"B. Krzyk" napisał(a): Ile tu pisowskiego truchła wylało swój jad. Tylko to potrafią.
Czemu się produkujesz,lemingu?
Awatar użytkownika
buhaha

Re: Ponad 400 tys. zł zebrano na internetowe radio "Nowy Świat". "To nie będzie 'stara' Trójka"

buhaha Pon Kwi 20, 2020 3:48 pm

KODziarze tez zbierali na utrzymanie, więc nie dziwne, że czerwone khmery z pr3 dostały zapomogę od Sorosa, TVNu i Agory. No ale jak wszyscy wiemy nikt tego nie będzie słuchał, tak jak nikt nie oglądał Superstacji. Na razie jest kasa to jeszcze pół roku będziemy udawać, że radio jest cool.
Kiedy ich słuchać i gdzie? W pracy, w domu, w samochodzie czy zamiast Faktów tvn? POstubecja będzie miała dylematy: )))
Awatar użytkownika
buhaha

buhaha Pon Kwi 20, 2020 3:53 pm

"Ridż" napisał(a): Pisie pampersy pełne.
Widać, jak wy się pisiątka boicie oddolnych ruchów obywatelskich hahahaha, inaczej byście tu tak nie wyli.

Ja sobie to czytam i mam taką bekę, że pampersy mi się zmoczyły. Ludzie nie potrzebują tylko lewicowe mendy pompują baloniki, że niby są popularni. Wyniki będą mieli podawane w excelu, a niejaki Biedrzyński przewali tam wszystkie czerwone budżety i będzie robił wszystko żeby to GWNO utrzymać na powierzchni. Nikt nie zainwestuje swoich prywatnych pieniędzy!!!
Awatar użytkownika
4U

4U Pon Kwi 20, 2020 4:13 pm

"buhaha" napisał(a):
Widać, jak wy się pisiątka boicie oddolnych ruchów obywatelskich hahahaha, inaczej byście tu tak nie wyli.

Ja sobie to czytam i mam taką bekę, że pampersy mi się zmoczyły. Ludzie nie potrzebują tylko lewicowe mendy pompują baloniki, że niby są popularni. Wyniki będą mieli podawane w excelu, a niejaki Biedrzyński przewali tam wszystkie czerwone budżety i będzie robił wszystko żeby to GWNO utrzymać na powierzchni. Nikt nie zainwestuje swoich prywatnych pieniędzy!!!

A kto włożył własne pieniądze w jakiekolwiek prawicowe media? Wszystko na koszt podatników albo przez SKOKi albo z dotacji partyjnych.
Na prawicy nie ma kasy bo towarzystwo generalnie żyje z państwa (albo 500+ albo koryto+ i jeszcze "rodzina na swoim"
Awatar użytkownika
JJ

JJ Pon Kwi 20, 2020 4:52 pm

Glupota przecietnego zjadacza chleba bije kolejne rekordy ...
Awatar użytkownika
mikele

mikele Pon Kwi 20, 2020 4:59 pm

"Karolina N" napisał(a): A czekoladowego orła już mają?
Czekorzeł mi się nie podobał, ale oni to robią za kasę dobrowolnie wpłaconą przez ludzi, więc nie mam z tym problemu.
Awatar użytkownika
abecadło

abecadło Pon Kwi 20, 2020 5:40 pm

Taki orzeł dla Trujki to drogi jest.
Awatar użytkownika
amen

amen Pon Kwi 20, 2020 5:44 pm

"Marcin" napisał(a): A już wiadomo ile z tej kwoty wpadnie do kieszeni Jethon? W końcu przytulała się do KODziarni, więc metoda "na Kijowskiego" jest jej bliska.

A wiesz, że takie uwagi są karalne?
Awatar użytkownika
Zettt

Zettt Pon Kwi 20, 2020 6:19 pm

Pani Jethon w ekipie . P.Sosnowski itdalej....
Oprócz wspólnego entuzjazmu mają jeszcze podobne poglądy polityczne .ich problem.dobrej zabawy dla garstki słuchaczy. Nie jesteście niezastapieni .
Awatar użytkownika
Ridż

Ridż Pon Kwi 20, 2020 6:21 pm

"buhaha" napisał(a):

Akurat tu pisiackość pompuje balonik. Tak się poszczaliście i posraliście, że artykuł o Nowym Świecie jest jednym z najbardziej obleganych przez trolllololololo... Wasza aktywność wskazuje na wasz strach. I słusznie - bójcie się.
Awatar użytkownika
basta

basta Pon Kwi 20, 2020 6:27 pm

"Karolina N" napisał(a): A czekoladowego orła już mają?
Nie,na razie zakupili gustowne peleryny z orłem ,he he
Awatar użytkownika
basta

basta Pon Kwi 20, 2020 6:36 pm

"buhaha" napisał(a): KODziarze tez zbierali na utrzymanie, więc nie dziwne, że czerwone khmery z pr3 dostały zapomogę od Sorosa, TVNu i Agory. No ale jak wszyscy wiemy nikt tego nie będzie słuchał, tak jak nikt nie oglądał Superstacji. Na razie jest kasa to jeszcze pół roku będziemy udawać, że radio jest cool.
Kiedy ich słuchać i gdzie? W pracy, w domu, w samochodzie czy zamiast Faktów tvn? POstubecja będzie miała dylematy: )))
Oddajcie h.. nasze 2 miliardy !!!!
Awatar użytkownika
Perlator

Perlator Pon Kwi 20, 2020 7:31 pm

"Michał" napisał(a): Zastanawiam się skąd w Was tyle hejtu

Ty widzisz hejt, ja widzę, że kasę zbiera pani, która dyrektorowała Trójką i wiele dobrego z tego nie wynikło.
A słucham PRIII 35 lat i mam porównanie.

Więc przekonanie, że teraz sobie lepiej poradzi, uważam za przesadzone, mocno.
Awatar użytkownika
Ryszelię

Ryszelię Pon Kwi 20, 2020 7:51 pm

Ciekawe, czy będą słuchowiska, rozrywka na miarę powtórki z rozrywki, reportaże - to czym Polskie Radio stoi i co jest czymś wyjątkowym również w Trójce.
Awatar użytkownika
Soniq

Soniq Pon Kwi 20, 2020 8:13 pm

"Sonia" napisał(a): Najpierw latami śmiać się z ludzi wpłacających na Radio Maryja o teraz samemu kopiować pomysł...

No, jednak jest różnica - RM wcale nie utrzymuje się z datków. Tylko w latach 2015-2019 z naszych podatków rząd przekazał na "wielkie dzieła" w Toruniu ponad 200 baniek, a to tylko to, udało się ustalić. Jak RM i TRW i inne "wielkie dzieła" będą utrzymywane wyłącznie z wpłat słuchaczy, nikt się RM nie będzie interesował w tej materii.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości