WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mikołaj

Re: Ponad 400 tys. zł zebrano na internetowe radio "Nowy Świat". "To nie będzie 'stara' Trójka"

Mikołaj Pon Kwi 20, 2020 8:20 pm

Eliza Michalik, tuza polskiego dziennikarstwa xd. Za Fisza propsy. Na pewno dam szansę, ale dziennikarsko zapowiada się dosyć gadzinowo.
Awatar użytkownika
pisi balonik

Re: Ponad 400 tys. zł zebrano na internetowe radio "Nowy Świat". "To nie będzie 'stara' Trójka"

pisi balonik Pon Kwi 20, 2020 8:46 pm

"Ridż" napisał(a):
Akurat tu pisiackość pompuje balonik. Tak się poszczaliście i posraliście, że artykuł o Nowym Świecie jest jednym z najbardziej obleganych przez trolllololololo... Wasza aktywność wskazuje na wasz strach. I słusznie - bójcie się.

Ja to od 3 dni jestem na relanium.
Awatar użytkownika
jj

jj Pon Kwi 20, 2020 10:50 pm

"Toiwa Birenbaum" napisał(a): Czy w nowym radio znajdzie się miejsce dla najwybitniejszego radiowca ostatnich lat, wielkiego taktu i kultury słowa ,wspaniałej Anny Gacek i jej audycji modnie ubranych artystach grających tzw. elegancki pop ?

Miejsce pewnie by się znalazło, tylko czy starczy kasy na wywiady z "gwiazdami".
Awatar użytkownika
Nicko

Nicko Pon Kwi 20, 2020 11:45 pm

Po linii politycznej TOK FM Bis.
Awatar użytkownika
ff.1

ff.1 Wto Kwi 21, 2020 1:39 am

"Ryszelię" napisał(a): Ciekawe, czy będą słuchowiska, rozrywka na miarę powtórki z rozrywki, reportaże - to czym Polskie Radio stoi i co jest czymś wyjątkowym również w Trójce.

Dobre reportaże leżą w archiwach PR, rozrywka również. No chyba, że przyjdzie Andrus.
Awatar użytkownika
GB

GB Wto Kwi 21, 2020 2:33 am

"radio rtf" napisał(a): Śmieszna sytuacja. Zapewne ci co wpłacili na ten nowy stwór śmiali się z ludzi co płacą na radio Maryja. Teraz Mann to jak Rydzyk.
Dokładnie!
Awatar użytkownika
ala

ala Wto Kwi 21, 2020 7:42 am

Mam nadzieję, że się uda! Czekam niecierpliwie, że znowu będę mogła posłuchać radia!
Awatar użytkownika
Lineker

Lineker Wto Kwi 21, 2020 9:45 am

"Michał" napisał(a): Zastanawiam się skąd w Was tyle hejtu i frustracji. Ktoś postanowił zebrać pieniądze na jakiś cel, ludzie postanowili te pieniądze dobrowolnie dać. W czym problem? Ich pieniądze, ich sprawa, ich wybór. Macie pomysł na realizację czegokolwiek - możecie zrobić to samo. Wolny internet, wolny wybór, sky is the limit. Nikt Wam nie każe dawać pieniędzy na kogokolwiek/cokolwiek, a tym bardziej słuchać tego radia. I żeby było jasne - nie zrzucałem się na powyższą inicjatywę, bo nigdy jakoś specjalnie Trójki nie słuchałem, poza LP3. Dużo oddechu życzę.
Pewna cześć społeczeństwa bardzo nie lubi a nawet boi się od dolnych inicjatyw. Dla wielu nie do pomyślenia jest ze ludzie SAMI potrafią się zorganizować i COŚ zrobić. Całe życie czekają ze zrobi to za nich Rząd, Prezydent lub po prostu ONI. Poza tym dla wielu siejących jadem nie do pomyślenia jest że ludzi o innych poglądach mogą sobie otworzyć radio. Jak to tak "bez zgody" , "bez akceptacji Prezesa".
Awatar użytkownika
Antylewak

Antylewak Wto Kwi 21, 2020 9:50 am

Całe to towarzystwo nieudaczników zawsze żerowało na pieniądzach publicznych i teraz też uderzają w łachę. Radio niezależne? Zależne od kasy słuchaczy, więc będą ględzić to, czego słuchacze oczekują. Pajace do wynajęcia.
Awatar użytkownika
Lineker

Lineker Wto Kwi 21, 2020 9:53 am

Trafili w punkt z tym pomysłem. Widać to po ujadaniu trolli i innych piesków Prezesa. Aż żółć ich zalewa. Gdzie tylko pokaże się info o tym radiu to od razu lecą i szczekają. Oj trafili w czułe miejsce....P.S. A czy radio przetrwa to czas pokaże. Na razie to oddolna inicjatywa która pokazuje że ludzie chcą uczestniczyć w czymś niezależnym od jadu państwowej TVP i PR w tym nowo-katolickiej TrUjki.
Awatar użytkownika
Antylewak

Antylewak Wto Kwi 21, 2020 10:17 am

"Lineker" napisał(a): Trafili w punkt z tym pomysłem. Widać to po ujadaniu trolli i innych piesków Prezesa. Aż żółć ich zalewa. Gdzie tylko pokaże się info o tym radiu to od razu lecą i szczekają. Oj trafili w czułe miejsce....P.S. A czy radio przetrwa to czas pokaże. Na razie to oddolna inicjatywa która pokazuje że ludzie chcą uczestniczyć w czymś niezależnym od jadu państwowej TVP i PR w tym nowo-katolickiej TrUjki.

Wplaciłeś, kodziarku, na tych pajaców? Wasza oddolna inicjatywa ubywatelska? Oddolna i odtylna - sracie z wściekłości.
Awatar użytkownika
haha

haha Wto Kwi 21, 2020 10:30 am

Radio finansowane metodą na cygana. Sympatycy czekoladowego orzełka zachwyceni.
Awatar użytkownika
Hubert

Hubert Wto Kwi 21, 2020 10:34 am

Czekamy niecierpliwie na panią "uedaktou"
Awatar użytkownika
Soros tanio kupiłem

Soros tanio kupiłem Wto Kwi 21, 2020 11:48 am

22 maja 2016 (19:58)
Na spotkaniu we Wrocławiu Mateusz Kijowski zapowiedział, że KOD stworzy sieć własnych mediów - informuje "Gazeta Wyborcza".
Na pierwszy ogień pójdzie radio (tradycyjne i internetowe). Szefową stacji ma zostać Magda Jethon, była szefowa "Trójki".
Awatar użytkownika
Wilhelm Mann

Wilhelm Mann Wto Kwi 21, 2020 12:04 pm

Podczas II wojny światowej jego rysunki publikowano w niemieckiej polskojęzycznej prasie propagandowej wychodzącej na terenach okupowanej Polski. Po wojnie, w 1948 roku, został skazany za kolaborację z nazistami. W więzieniu spędził pięć lat do amnestii w 1953 roku. Wikipedia

Brawo, brawo! Ładne mamy autorytety,
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości