WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Miki

Re: Ponad 400 tys. zł zebrano na internetowe radio "Nowy Świat". "To nie będzie 'stara' Trójka"

Miki Śro Kwi 22, 2020 1:29 pm

"Azaliż" napisał(a):
"Lineker" napisał(a): Dla wielu nie do pomyślenia jest ze ludzie SAMI potrafią się zorganizować i COŚ zrobić..

Ja robię sam, za własne.
Jethon robi sama, za cudze?

Rozumiesz tę subtelną różnicę?

I oczywistym jest, że ona może prosić o kasę, a ludzie mogą jej kasę dać.
Ale skoro publicznie prosi o kasę, musi się liczyć z niewygodnymi pytaniami i komentarzami.
Zwłaszcza, że mocno przyczyniła się do degradacji Trójki.

Ty robisz za swoje? chyba kupę! sorry, ale nie mogę czytać tych trolich bzdur
Awatar użytkownika
Taraban

Re: Ponad 400 tys. zł zebrano na internetowe radio "Nowy Świat". "To nie będzie 'stara' Trójka"

Taraban Śro Kwi 22, 2020 3:06 pm

Dajcie spokój z tymi internetowymi tzw. projektami radiowymi. Ile razy mam powtarzać że nie tedy droga, nie w ten sposób i nie o takie radio w internetach chodzi. No ile.........
Awatar użytkownika
Perlator

Perlator Śro Kwi 22, 2020 6:36 pm

"Miki" napisał(a):
A ktoś każe ci wykładać własną kasę?

Ten sam, który jej każe żebrać o kasę?
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Czw Kwi 23, 2020 3:09 pm

Magda Jethon ile lat temu odeszła z Trójki? Okazuje się, że strona fb Ratujmy Trójkę była jej dziełem? Ciężko się pogodzić przez tyle lat ze zwolnieniem z pracy?
Dla mnie Trójka to Trójka, wszystko jedno czy dyr jest Skowroński, Jethon, Olszański czy Świetlik. Główny kręgosłup jest ten sam i to mnie trzyma przy słuchaniu Trójki. Dopóki muzyka będzie na obecnym poziomie nie przestanę jej słuchać, bo odszedł Mann czy inni
Awatar użytkownika
sababeu

sababeu Czw Kwi 23, 2020 3:24 pm

Co miesiąc żebry na 250 000? Mają rozmach...
Awatar użytkownika
Dariusz

Dariusz Pią Kwi 24, 2020 11:07 am

"Kasia" napisał(a): Magda Jethon ile lat temu odeszła z Trójki? Okazuje się, że strona fb Ratujmy Trójkę była jej dziełem? Ciężko się pogodzić przez tyle lat ze zwolnieniem z pracy?
Dla mnie Trójka to Trójka, wszystko jedno czy dyr jest Skowroński, Jethon, Olszański czy Świetlik. Główny kręgosłup jest ten sam i to mnie trzyma przy słuchaniu Trójki. Dopóki muzyka będzie na obecnym poziomie nie przestanę jej słuchać, bo odszedł Mann czy inni

Profil Ratujmy Trójkę, nie jest dziełem Magdy Jethon!
Awatar użytkownika
QQQ

QQQ Pią Kwi 24, 2020 3:04 pm

"Marcin" napisał(a): A już wiadomo ile z tej kwoty wpadnie do kieszeni Jethon? W końcu przytulała się do KODziarni, więc metoda "na Kijowskiego"

Żenujący wpis.
Awatar użytkownika
ad

ad Sob Kwi 25, 2020 12:33 am

"Kasia" napisał(a): Magda Jethon ile lat temu odeszła z Trójki? Okazuje się, że strona fb Ratujmy Trójkę była jej dziełem? Ciężko się pogodzić przez tyle lat ze zwolnieniem z pracy?

że kto ? Świetlik - żartujesz, on i Trojka ? Nie ta liga...
Awatar użytkownika
Zioło

Zioło Nie Kwi 26, 2020 10:02 pm

.........projekt próbujący przywołać lata świetności Trójki - czyli oparty o ludzi mainstreamu z Trójki, Onetu, Wyborczej ........ No i tu muszę z Karolem Marksem się zgodzić. Historia powtarza się jako farsa :)
Awatar użytkownika
shaman

shaman Śro Kwi 29, 2020 5:05 pm

zabawne - najwięcej do powiedzenia mają przeciwnicy, którzy nie daliby złamanego grosza, ale moralny imperatyw nie pozwala im zostawić swoich złorzeczeń dla siebie
Awatar użytkownika
pad

pad Nie Maj 03, 2020 2:34 am

"Toiwa Birenbaum" napisał(a): Czy w nowym radio znajdzie się miejsce dla najwybitniejszego radiowca ostatnich lat, wielkiego taktu i kultury słowa ,wspaniałej Anny Gacek i jej audycji modnie ubranych artystach grających tzw. elegancki pop ?

nie najmłodsza już, ale widzę że Cie kreci Ania :)
Awatar użytkownika
bono793

bono793 Wto Maj 19, 2020 1:26 pm

Jestem za , czy w nowym radio będzie audycja pani Gacek i pana Manna .Byla to jedna z lepszych audycji muzycznych w Tojce.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości