WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Wyślij odpowiedź

Kod potwierdzający
Przepisz dokładnie kod z obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia, zero nie występuje.

Uśmieszki

:D:):(:o:shock::?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen:

BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
Pełny widok

Przegląd tematu: PictureBox wkracza do Polski

PictureBox wkracza do Polski

NNNNNN-sojka Nie Cze 03, 2007 12:41 pm

Universal Pictures i oraz ITI Neovision, właściciel platformy "n", podpisały umowę dotyczącą uruchomienia w Polsce usługi na życzenie -PictureBox.

Inauguracja nowej usługi będzie miała miejsce we wrześniu tego roku na platformie n. PictureBox umożliwi dostęp do współczesnych filmów fabularnych oraz obrazów z biblioteki, m.in.: wytwórni NBC Universal. Polska jest drugim krajem wprowadzającym PictureBox po Wielkiej Brytanii, gdzie usługa miała swoją premierę w grudniu 2006 r. na TOP UP TV’s Anytime.

W ramach miesięcznej opłaty, polscy abonenci usługi PictureBox będą mogli oglądać filmy fabularne dostarczane i przechowywane na twardym dysku wbudowanym w nbox HDTV recorder. Filmoteka będzie stale odświeżana, a nowe tytuły będą się pojawiały co tydzień, co gwarantuje klientom n stały dostęp do bogatego zbioru filmów w dowolnie wybranym czasie.

Usługa PictureBox wystartuje z ofertą szesnastu filmów fabularnych dostępnych dla abonenta w każdej chwili, z których wiele będzie emitowanych przed ich polską premierą telewizyjną.

Wśród filmów w PictureBox znajdą się między innymi „Krucjata Bourne’a”, „Bridget Jones: W pogoni za rozumem”, „Tłumaczka”, „Ray”, „Nadchodzi Polly”, „King Kong”i „Van Helsing”.

PictureBox jest w całości własnością Universal Pictures Ltd.