WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Wyślij odpowiedź

Kod potwierdzający
Przepisz dokładnie kod z obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia, zero nie występuje.

Uśmieszki

:D:):(:o:shock::?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen:

BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
Pełny widok

Przegląd tematu: Kłamstwo Gazety Polskiej

Kłamstwo Gazety Polskiej

Testowe ambasady kibiców na meczu Polska Niemcy Pią Wrz 02, 2011 7:17 pm

W poniedziałek, 5 września o godz. 11.00, w sali 209 Biura Prezydenta ds. Sportu i Euro 2012 (ul. Długi Targ 39/40, II piętro) odbędzie się konferencja prasowa poświęcona funkcjonowaniu Ambasad Kibiców w Gdańsku podczas meczu Polska-Niemcy 6 września.W konferencji prasowej uczestniczyć będą:

Zbigniew Weinar, Z-ca Dyrektora Biura Prezydenta ds. Sportu i EURO 2012

dr Dariusz Łapiński, Koordynator projektu współpracy z kibicami, PL.2012

Michael Gabriel, Dyrektor Departamentu AMBASAD KIBICÓW FSE, kierownik mobilnej AMBASADY KIBICÓW Niemiec,

Thomas Gassler, koordynator projektu z ramienia FSE

Piotr Zejer, Prezes Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy”AMBASADY KIBICÓW to punkty udzielające informacji i praktycznej pomocy kibicom podczas wielkich imprez piłkarskich. Serwis ten jest organizowany i prowadzony przez kibiców dla kibiców. Również podczas UEFA EURO 2012™ w Polsce w realizacji projektu uczestniczyć będą lokalne grupy sympatyków futbolu z Gdańska, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Projekt AMBASAD KIBICÓW jest częścią oficjalnego Programu Odpowiedzialności Społecznej UEFA.

Mecz Polska-Niemcy na PGE Arena w Gdańsku to okazja do przeprowadzenia szkoleń dla zaangażowanych w realizację projektu osób oraz do przetestowania przygotowanych na turniej rozwiązań organizacyjnych. Szkolenia poprowadzą doświadczeni przedstawiciele europejskiej federacji kibiców Football Supporters Europe (FSE).W dniu meczu w Gdańsku działać będą dwa punkty serwisowe. Na Długim Targu 39/40, pod siedzibą Biura ds. EURO 2012, stanie stacjonarna AMBASADA KIBICÓW prowadzona przez sympatyków Lechii Gdańsk. Dodatkowo, kibice niemieccy przygotują własną mobilną AMBASADĘ KIBICÓW, którą od południa znaleźć będzie można na Targu Węglowym.Więcej informacji na stronie internetowych:

www.fansembassy.org, www.kibice-razem.pl oraz www.fanseurope.org.