WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Wyślij odpowiedź

Kod potwierdzający
Przepisz dokładnie kod z obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia, zero nie występuje.

Uśmieszki

:D:):(:o:shock::?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen:

BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
Pełny widok

Przegląd tematu: Udany start 4. sezonu „Hotelu 52”

Re: Udany start 4. sezonu „Hotelu 52”

Mist Zhou Pią Wrz 09, 2011 2:58 pm

4. sezon, ale to szybko minęło. Przyzwyczaiłem się do tego serialu, jakoś tak zżyłem się z bohaterami i co tydzień bardzo chętnie sobie go oglądam, czasem nawet daję się naciągnąć na powtórki. To znak, że to naprawdę kapitalny serial, chyba nawet najlepszy w Polsacie, a co za tym idzie, w polskich tv.

Udany start 4. sezonu „Hotelu 52”

sekisok Pią Wrz 09, 2011 2:36 pm

Czwarty sezon serialu obyczajowego „Hotel 52”, który zadebiutował 1 września na naszej antenie zgromadził przed telewizorami blisko 2,6 milionową widownię. W grupie komercyjnej (16-49) Telewizję POLSAT wybrało 19,% widzów, a w grupie 4+ - 18,6% widzów. Natomiast wczorajszy, drugi odcinek zanotował wzrost i zgromadził ponad 2,7 milionową widownię. W grupie komercyjnej (16-49) Telewizję POLSAT wybrało 20% widzów, a w grupie 4+ - 19,1% widzów.

Wszystkie trzy sezony „Hotelu 52” zdobyły sobie wierną widownię. W czwartej serii poznamy dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) oraz Michała (Rafał Królikowski). Do personelu hotelowego dołączy eteryczna blondynka Kaja (Marietta Żukowska). Po orbicie rekonwalescenta Artura zacznie krążyć zjawiskowa Aśka (Monika Mrozowska).

Producentem „Hotelu 52” jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, podobnie jak w poprzednich sezonach - Grzegorz Kuczeriszka, a autorami scenariusza: Katarzyna Leżeńska, Aneta Głowska i Wojciech Szarski. „Hotel 52” emitowany jest w każdy czwartek począwszy od 1 września o godz. 21.00.