WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Wyślij odpowiedź

Kod potwierdzający
Przepisz dokładnie kod z obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia, zero nie występuje.

Uśmieszki

:D:):(:o:shock::?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen:

BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
Pełny widok

Przegląd tematu: Kompleksowy projekt dotyczący praw człowieka w Trójmieście

Kompleksowy projekt dotyczący praw człowieka w Trójmieście

donaldtusk Pią Wrz 09, 2011 6:26 pm

Punkt konsultacyjny – edukacja o prawach człowieka
Projekt „Świat Praw Człowieka” www.naszaprzestrzen.org/spc
(Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym udzielonym przez Urząd Miasta Gdańsk oraz British Council, w ramach projektu Active Citizens)
Jeśli jesteś nauczycielem/nauczycielką lub po prostu zajmujesz się szeroko pojętą edukacją dzieci i młodzieży, a jesteś zainteresowany/zainteresowana promowaniem tematyki praw człowieka, Fundacja Nasza Przestrzeń zaprasza do odwiedzenia punktu konsultacyjnego, który działa w Gdańsku. Konsultacje są bezpłatne.


Z myślą o Was stworzyliśmy miejsce, w którym możecie zaczerpnąć wiedzę na temat sposobu prowadzenia lekcji i warsztatów o prawach człowieka. Tutaj będziecie mogli/mogły się wymienić swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także skorzystać z zasobów obszernej biblioteki i materiałów dydaktycznych.

Konsultacje są bezpłatne i odbywają się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Ks. J. Zatora-Przytockiego 4 w GdańskuWrzeszczu.

Tam w każdy ostatni czwartek miesiąca w godzinach od 16.00 do 19.00 można się spotkać z konsultantkami merytorycznymi Anną Dukowska i Anną Urbańczyk. Kontakt: konsultacje.spc@naszaprzestrzen.org lub tel. 0 694 597 187 (w godzinach otwarcia punktu).

Najbliższy termin: 22.09.2011.